Про виплату пенсій ВПО

Про виплату пенсій ВПО

Добропільске об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що для осіб, які  переїхали  на територію, підконтрольну українській владі та зареєструвалися як внутрішньо переміщені особи застосовується особливий порядок відновлення соціальних виплат.
Реалізація права, зокрема, на пенсійне забезпечення, осіб, які перебували на обліку в органах Пенсійного фонду України на тимчасово неконтрольованій території Донецької  та Луганської областей, здійснюється відповідно до Закону України «Про забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб», постанов Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 №637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» та від 08.06.2016 №365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам».
Зазначеними нормативно-правовими актами передбачено, що отримати пенсію на контрольованій території зазначені особи можуть за умови реєстрації їх як внутрішньо переміщених осіб.
Частиною 1 статті 46 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»  встановлено, що нараховані суми пенсій, на виплату яких пенсіонер мав право, але не отримав своєчасно з власної вини, виплачуються за минулий час, але не більше ніж за три роки до дня звернення за отриманням пенсії. У цьому разі частина суми недотриманої пенсії, але не більше як за 12 місяців, виплачується одноразово, а решта суми виплачується щомісяця рівними частинами, що не перевищують місячного розміру пенсії.
Розрахунок терміну виплати пенсії за 3 роки буде проводитися з дня, який передує даті звернення до територіального  управління Пенсійного фонду за недоодержаною пенсією.
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/414 | Переглядів: 16Дата публікації: 09:53 24.04.2018

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!