Нарада з питань порушення законодавства про працю

Нарада з питань порушення законодавства про працю

25.04.2018 р. відбулась спільна нарада

25.04.2018 р. відбулась спільна нарада за участю першого заступника начальника управління Пенсійного фонду України Донецької області Пітик Неоніли Євгеніївни, представників органу Державної фіскальної служби, Держпраці, інспектора праці Добропільської міськради та членів робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної зарплати під головуванням першого заступника міського голови Кормільцева О. В. Розглянуто питання щодо взаємодії контролюючих органів при здійсненні заходів, спрямованих на виявлення ознак використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю роботодавцями міста Добропілля.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/418 | Переглядів: 15Дата публікації: 11:39 26.04.2018

Подій не заплановано