Профілактичні заходи у школах м. Білицьке

Профілактичні заходи у школах м. Білицьке

23 квітня 2018 року спеціалісти Добропільського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели профілактичний захід у ЗОШ І-ІІІ ст. №9 у м. Білицьке на тему «ВІЛ/СНІД».

Метою представників центру було пояснити учням 10-11 класів інформацію, яка є для них незрозумілою, а для деяких ще і невідомою, сприяти поширенню знань про імунну систему та віріон, який їй загрожує.

Підлітки мали можливість отримати інформацію з лекції, відео, бесіди. Гарним доповненням до вивчення і опрацювання поданої теми стали театралізовані міні-сценки, де кожен учасник за бажанням зіграв задану йому роль і пізнав глибше і правильніше сенс проблеми людства. Молодь вже більш зацікавленою вступає в дебати, а отже, думає, запам'ятовує і робить висновки.

В планах спеціалістів Центру є продовження роботи у всіх школах Великого Добропілля.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/419 | Переглядів: 9Дата публікації: 08:06 27.04.2018

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!