IV международный фестиваль-конкурс «Фестивальный марафон».

IV международный фестиваль-конкурс «Фестивальный марафон».

26 марта 2016г. в городе Днепропетровске состоялся фестиваль-конкурс где принимали участие наши таланты

26 марта 2016г. в городе Днепропетровске прошел IV международный фестиваль-конкурс «Фестивальный марафон».

Наш город на этом фестивале представляли такие творческие коллективы: Вокально-инструментальный ансамбль «Эйфория» руководитель Краснопольский Артем Владимирович, солисты-вокалисты: Болтенкова София, Матюшко Юлия, Исаенкова Виктория. Вокальный ансамбль  «Гармония», танцевальный коллектив «Барвінок», танцевальный коллектив «Only girls».

Занятые места:

1 место – Матюшко Юля  (номинация: поп вокал, 2 возрастная категория)

1 место – Болтенкова София (номинация: поп вокал, 1 возрастная категория)

2 место – Исаенкова Вика (номинация: поп вокал, 3 возрастная категория)

2место - Вокальный ансамбль «Гармония» (номинация: поп вокал, 6 возрастная категория)

2 место – Вокально инструментальный ансамбль «Эйфория» (номинация: инструментальный жанр, 7 возрастная категория)

2 место - Танцевальный коллектив «Only Girls» (номинация: поп хореография, 4 возрастная категория)

3 место- Танцевальный коллектив «Барвінок» (номинация: поп хореография, 3 возрастная категория )

Альбом: IV международный фестиваль-конкурс «Фестивальный марафон». Альбом: IV международный фестиваль-конкурс «Фестивальный марафон». Альбом: IV международный фестиваль-конкурс «Фестивальный марафон». Альбом: IV международный фестиваль-конкурс «Фестивальный марафон». Альбом: IV международный фестиваль-конкурс «Фестивальный марафон». Альбом: IV международный фестиваль-конкурс «Фестивальный марафон». Альбом: IV международный фестиваль-конкурс «Фестивальный марафон». Альбом: IV международный фестиваль-конкурс «Фестивальный марафон». Альбом: IV международный фестиваль-конкурс «Фестивальный марафон». Альбом: IV международный фестиваль-конкурс «Фестивальный марафон». Альбом: IV международный фестиваль-конкурс «Фестивальный марафон».
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/42 | Переглядів: 51Дата публікації: 14:21 31.03.2016

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!