Привітання міського голови з Днем 1 травня

Привітання міського голови з Днем 1 травня

Дорогі біличани та гості нашого міста!

Святкування 1 травня – добра традиція, що не втратила свого змісту і зараз.

Від щирого серця вітаю вас зі святом  , яке  уособлює прагнення людей до миру, рівності, братерства і плідної праці.

Нехай надія на краще життя надихає нас на об'єднання зусиль для того, щоб зробити наше рідне місто квітучим і заможним.

З нагоди Першотравневого свята прийміть  побажання міцного здоров'я,  щастя і благополуччя, оптимізму, успіхів у всіх добрих починаннях.

Білицький міський голова                                  О.Т.Заварзін

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/421 | Переглядів: 19Дата публікації: 13:03 27.04.2018

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!