Верховна Рада дозволила органам місцевої влади забороняти продаж алкогольних напоїв у нічний час

Верховна Рада України прийняла закон...

Верховна Рада України прийняла закон, який надає право органам місцевого самоврядування встановлювати заборону щодо продажу алкогольних напоїв у нічний час. Проект закону №3149 підтримали 230 народних депутатів.

Законом надані повноваження органам місцевого самоврядування забороняти продаж пива та алкогольних напоїв суб’єктам господарювання (крім закладів ресторанного господарства) в певний час доби в межах відповідної адміністративної території.

Законом встановлена адміністративна відповідальність за торгівлю пивом та алкогольними напоями в заборонений органами місцевого самоврядування час доби.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/428 | Переглядів: 17Дата публікації: 08:59 30.04.2018

Подій не заплановано