«ПІД ВІТРИЛАМИ ТВОРЧОСТІ»

«ПІД ВІТРИЛАМИ ТВОРЧОСТІ»

Артисти дограли весняну сюїту, Вони розпочали симфонію літа.

Навчальний рік, який добігає кінця, виявився цікавим та насиченим творчими подіями для вихованців та викладачів Білицької музичної школи № 2. Географія конкурсних та фестивальних подорожей охопила майже всю Україну: від прифронтової Авдіївки до київського Хрещатика. Підкорювали публіку солісти (акордеон, фортепіано, гітара, скрипка), юні музикознавці, ансамблі, хори та оркестри різних складів. Шкільна призова скарбничка збагатилася двома Гран-Прі та 40 лауреатами.

Колектив музичної школи № 2 займає вагоме місце в культурно-просвітницькому житті громади та області, сприяє розвитку духовних цінностей та збереженню національних традицій. Учні та викладачі – бажані гості у ЗОШ, дитсадках, Будинку інвалідів та на концертних майданчиках Білицького, Добропілля, Покровська, Родинського та Краматорська.

За 50 років свого існування Білицька МШ № 2 випустила багато музикантів. Цей рік особливо щедрий на випускників: 26 талантів 26 травня отримають путівку в велике життя.

Продовжуючи шкільні традиції, вихованці та викладачі школи 26 квітня зробили весняний подарунок мешканцям міста Білицького у вигляді звітного концерту «Під вітрилами творчості». На сцені продемонстрували свої музичні таланти всі колективи та найбільш яскраві солісти. В залі «яблоку не було де впасти»! З гучними оплесками та вигуками «Браво!» глядачі зустрічали кожного артиста, а наприкінці зал не хотів відпускати музикантів. Не залишили поза увагою музичне свято почесні гості: Добропільський міський голова Андрій АКСЬОНОВ, Білицький міський голова Олександр ЗАВАРЗІН, заступник Добропільського міського голови Євген БРАЖНІКОВ, Новодонецький селищний голова Дмитро БРАЖНІКОВ, начальник відділу культури і туризму Добропільської міської ради Людмила БІЛОУС.

Артисти дограли весняну сюїту,

Вони розпочали симфонію літа.

Були різностильні, надмірно старанні,

Щоб жити в гармонії і у коханні.

Ці слова з побажаннями подальших творчих перемог відображають атмосферу незабутнього свята «Під вітрилами творчості»! Двері Музичної школи завжди відкриті для шанувальників мистецтва. До нової зустрічі!

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/429 | Переглядів: 26Дата публікації: 09:05 30.04.2018

Подій не заплановано