За відсутність дітей на уроках батьки відповідатимуть перед поліцією

За відсутність дітей на уроках батьки відповідатимуть перед поліцією

Для удосконалення процесу навчання уряд України затвердив постанову щодо обліку відвідування учнями навчальних закладів.

Повідомляє Урядовий портал.

Якщо неповнолітній учень не з’являвся на заняттях протягом 10-ти днів поспіль без поважних причин, навчальний заклад невідкладно повідомляє про це місцевий відділок Нацполіції та службу у справах дітей. Контроль за веденням обліку здійснюють відповідні структурні підрозділи.

Пояснити відсутність дитини у школі можна за допомогою медичної довідки, письмового пояснення батьків (опікунів) чи інших законних представників. Дані дитини шкільного віку видаляються з реєстру у разі досягнення нею повноліття, здобуття повної загальної середньої освіти. А також у випадку, коли учня взяли на облік на території іншої адміністративно-територіальної одиниці та її вибуття на постійне місце проживання за межі.

Якщо дитина не залучена до навчання, батьків притягають до відповідальності аж до позбавлення батьківських прав.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/433 | Переглядів: 11Дата публікації: 16:07 02.05.2018

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!