1133 гривень за полив однієї сотки без лічильника - Добропільський водоканал нагадує про початок поливного сезону

З 01 травня в містах та селищах великого Добропілля починається поливний сезон.

Згідно вимогам Законів України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», «Про житлово-комунальні послуги», «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» облік водопостачання здійснюється за показниками повірених приладів обліку води або за затвердженими нормами на всі надані послуги Добропільським ВУВКГ.

Якщо по Вашому приватному будинку відсутній прилад обліку води, розмір плати за полив присадибної ділянки визначається розрахунковим шляхом виходячи з норм, затверджених виконкомом Добропільської міської ради.
Норма витрати на полив становить 7 літрів на добу на один квадратний метр присадибної ділянки, яка знаходиться під садом і городом, тобто обробляється. Ця норма є усередненою нормою на весь поливальний сезон з 01 травня до 01 вересня. Нарахування за полив здійснюється на фактично оброблювану площу присадибної ділянки під садом і городом, яка визначається згідно з генпланом БТІ та двосторонньому акту інвентаризації, в якому зазначено відомості про водоспоживання споживача. Оплата за полив 100 м2 за весь період поливного сезону (4 місяця) складає суму у розмірі 1133,44 грн. с ПДВ.
При наявності індивідуального приладу обліку води нарахування здійснюється за фактичне водоспоживання, яке визнається по показникам приладу обліку води.
Пільги на полив, як на додатковий вид водоспоживання, не поширюється.
Також варто зазначити , що у разі поливу за допомогою шлангу без встановлення приладу обліку води розрахунок витрати води проводиться за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості води в ній 2 м/сек і дії ії повним перерізом протягом годин подачі згідно з затвердженим  графіком за весь період виявленого порушення. Якщо період поливу за допомогою шланга не визначено, розрахунок проводиться за останній поточний місяць (п.3.3. Правил… від 27.06.2008 №190).
Наприклад, вартість поливу зі шланга Д=15 мм за 30 днів, як розрахунок за нераціональне водоспоживання, складає суму у розмірі 12037,16 грн. с ПДВ

Ми від щирого серця дякуємо нашим споживачам, які поважають працю наших співробітників і в цей нелегкий період знаходять можливість своєчасно оплатити за отримані послуги водопостачання та водовідведення.
Ми робимо все можливе, щоб у Ваших будинках і квартирах була вода.
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/435 | Переглядів: 11Дата публікації: 08:54 04.05.2018

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!