Учні ЗОШ № 10 та №11 стали учасниками гри "Джура"
Учні ЗОШ № 10 та №11 стали учасниками гри \"Джура\"

Учні ЗОШ № 10 та №11 стали учасниками гри "Джура"

У Добропіллі відбувся перший етап гри «Сокіл» («Джура»)

З 25 квітня по 27 квітня  2018 року Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді м. Добропілля  був  проведений І (міський) етап Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
У грі взяли участь 19 роїв з 18 закладів загальної середньої освіти міста. Всі учасники розподілились за трьома віковими категоріями:
молодша  вікова категорія – учні 5-6 класів, середня – учні 7 -8 класів, старша – 9- 10 класів.
Рої взяли участь у таких конкурсах: «Добре діло»; «Ватра»;«Впоряд»; «Відун»; «Бівак»; «Туристсько–спортивна смуга перешкод»; «Перетягування линви»; «Рятівник».
Учні з захопленням змагалися у всіх етапах гри, кожний рій прагнув до перемоги.
Всі конкурси оцінювались за віковими категоріями. По закінченню гри місця розподілились наступним чином:
 Молодша вікова категорія:
І м. – ЗОШ№ 11
ІІ м. ЗОШ №№ 10, 14.
Середня вікова категорія:
І м. –НВК№ 4
ІІ м. – НВК№ 3 ,ЗОШ № 15
ІІІ м. – ЗОШ № 6.
Старша вікова категорія:
І м. НВК №4
ІІ м. – НВК –ліцей, ЗОШ № 18
ІІІ м. – ЗОШ № 19

Переможець І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура») старшої вікової категорії буде представляти місто Добропілля  на ІІ (обласному) етапі  в с. Торське Лиманського району Донецької області з 14 по 19 травня 2018р.
 .
Висловлюємо велику подяку за допомогу в проведенні міського етапу Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура») директору Центру культури та дозвілля Захаровій Світлані Іванівні та відділу фізичної культури та спорту Добропільської міської ради.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/436 | Переглядів: 31Дата публікації: 09:01 04.05.2018

Подій не заплановано