Згідно наказу управління освіти і науки Добропільської міської ради №91 від 21.03.2016 року та відповідно до розробленого плану в дошкільному навчальному закладі №13 з 24 по 31 березня проведений тиждень безпеки життєдіяльності.
Згідно наказу управління освіти і науки Добропільської міської ради №91
від 21.03.2016 року та відповідно  до  розробленого плану  в дошкільному навчальному закладі №13 з 24 по 31 березня проведений тиждень безпеки життєдіяльності.

Згідно наказу управління освіти і науки Добропільської міської ради №91

від 21.03.2016 року та відповідно  до  розробленого плану  в дошкільному навчальному закладі 13 з 24 по 31 березняпроведений тиждень безпеки життєдіяльності.

Головна мета: формувати у свіомості дітей відчуття особистої та колективної безпеки, навичок розуміння та оцінки небезпеки; безпечної поведінки вдома, на вулиці, у повсякденному житті. Поліпшити якість осітньої роботи з питань безпеки та захисту здоров’я дітей від негативних впливів довкілля, вдосконалити теоретичні знання і практичні навички педагогів, пропагувати здоровий спосіб життя серед педагогів, дітей та їх батьків.

День здоров'я Сам вдома Вогонь - друг або ворог

Ми пішоходи та Екологознайки

пасажири

Для дітей санаторної групи проведено заняття на тему: «Безпека в побуті»

Підготувала: Єфименко В.А. (вихователь)

30 березня була проведена  лялькова вистава на тему: «Про вогонь нам треба знати: з ним не можна жартувати!»

Підготувала: Симонова О.К. (музкерівник)

Інтегроване заняття для дітей молодшої групи на тему: «Добрий друг наш світлофор»

Підготувала: Бойченко О.В. (вихователь)

Дугельна Л.А. (вихователь)