Згідно наказу управління освіти і науки Добропільської міської ради №91 від 21.03.2016 року та відповідно до розробленого плану в дошкільному навчальному закладі №13 з 24 по 31 березня проведений тиждень безпеки життєдіяльності.
Згідно наказу управління освіти і науки Добропільської міської ради №91
від 21.03.2016 року та відповідно  до  розробленого плану  в дошкільному навчальному закладі №13 з 24 по 31 березня проведений тиждень безпеки життєдіяльності.

Згідно наказу управління освіти і науки Добропільської міської ради №91

від 21.03.2016 року та відповідно  до  розробленого плану  в дошкільному навчальному закладі 13 з 24 по 31 березняпроведений тиждень безпеки життєдіяльності.

Головна мета: формувати у свіомості дітей відчуття особистої та колективної безпеки, навичок розуміння та оцінки небезпеки; безпечної поведінки вдома, на вулиці, у повсякденному житті. Поліпшити якість осітньої роботи з питань безпеки та захисту здоров’я дітей від негативних впливів довкілля, вдосконалити теоретичні знання і практичні навички педагогів, пропагувати здоровий спосіб життя серед педагогів, дітей та їх батьків.

День здоров'я Сам вдома Вогонь - друг або ворог

Ми пішоходи та Екологознайки

пасажири

Для дітей санаторної групи проведено заняття на тему: «Безпека в побуті»

Підготувала: Єфименко В.А. (вихователь)

30 березня була проведена  лялькова вистава на тему: «Про вогонь нам треба знати: з ним не можна жартувати!»

Підготувала: Симонова О.К. (музкерівник)

Інтегроване заняття для дітей молодшої групи на тему: «Добрий друг наш світлофор»

Підготувала: Бойченко О.В. (вихователь)

Дугельна Л.А. (вихователь)

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/44 | Переглядів: 73Дата публікації: 10:45 01.04.2016

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)