Згідно наказу управління освіти і науки Добропільської міської ради №91 від 21.03.2016 року та відповідно до розробленого плану в дошкільному навчальному закладі №13 з 24 по 31 березня проведений тиждень безпеки життєдіяльності.
Згідно наказу управління освіти і науки Добропільської міської ради №91
від 21.03.2016 року та відповідно  до  розробленого плану  в дошкільному навчальному закладі №13 з 24 по 31 березня проведений тиждень безпеки життєдіяльності.

Згідно наказу управління освіти і науки Добропільської міської ради №91

від 21.03.2016 року та відповідно  до  розробленого плану  в дошкільному навчальному закладі 13 з 24 по 31 березняпроведений тиждень безпеки життєдіяльності.

Головна мета: формувати у свіомості дітей відчуття особистої та колективної безпеки, навичок розуміння та оцінки небезпеки; безпечної поведінки вдома, на вулиці, у повсякденному житті. Поліпшити якість осітньої роботи з питань безпеки та захисту здоров’я дітей від негативних впливів довкілля, вдосконалити теоретичні знання і практичні навички педагогів, пропагувати здоровий спосіб життя серед педагогів, дітей та їх батьків.

День здоров'я Сам вдома Вогонь - друг або ворог

Ми пішоходи та Екологознайки

пасажири

Для дітей санаторної групи проведено заняття на тему: «Безпека в побуті»

Підготувала: Єфименко В.А. (вихователь)

30 березня була проведена  лялькова вистава на тему: «Про вогонь нам треба знати: з ним не можна жартувати!»

Підготувала: Симонова О.К. (музкерівник)

Інтегроване заняття для дітей молодшої групи на тему: «Добрий друг наш світлофор»

Підготувала: Бойченко О.В. (вихователь)

Дугельна Л.А. (вихователь)

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/44 | Переглядів: 67Дата публікації: 10:45 01.04.2016

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!