КІНО І МУЗИКА

КІНО І МУЗИКА

Одним з найяскравіших вражень людства ХХ століття було відвідування кінозалів, де демонструвались історії кохання, історичні події, комедії. Скільки спогадів пов’язано з поцілунками на останніх рядах, зі сльозами співчуття героям мелодрам, з веселим сміхом всього залу.

Поринути в атмосферу кінофеєрії мешканцям міста Білицького допомогли викладачі Слов’янської школи мистецтв. Третього травня біля музичної школи №2 з баянами, скрипками, гітарами, саксофонами висадився десант артистів. Концертна зала тимчасово перетворилася на кінотеатр. На великому екрані глядачі, затамувавши подих, дивилися епізоди з улюблених фільмів минулого століття. А зі сцени лунали чарівні звуки з саундтреків до кінострічок «Запах жінки», «17 миттєвостей  весни», «Кубанські козаки», «Шерлок Холмс та доктор Ватсон». Слухачі оплесками та вигуками «Браво!» зустрічали кожен номер концерту. Навіть сучасні «комп’ютерні» діти з захватом сприймали пригоди дітей капітана Гранта, пса Барбоса та детектива з «Рожевої пантери».

Колектив Білицької музичної школи№2 звернувся до слов’янських музикантів з пропозицією зробити такі зустрічі традиційними. Автором ідеї тематичного виїзного концерту став директор школи мистецтв міста Слов’янська Кулешов Олексій Вікторович, якому адміністрація школи висловлює велику подяку!

А закінчити хочеться словами з кінофільму нашого відомого земляка Леоніда Бикова: «Все минуще, а музика вічна!».

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/442 | Переглядів: 11Дата публікації: 08:27 08.05.2018

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!