До відома жителів громади!

До відома жителів громади!

УВАГА ! УВАГА! УВАГА!

Доводимо до Вашого відому, що постановою КМУ від 07.02.2018 року №107 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва.

Метою державної підтримки є розвиток галузі тваринництва, стабілізації поголів'я худоби та поліпшення її генетичного потенціалу, стимулювання збільшення виробництва продукції тваринництва.

Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців - 300 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців - 700 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців -1 500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2 500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Для проведення  ідентифікації та реєстрації тварини відповідно до вимог чинного законодавства, власник тварини- фізична особа повинна звернутись до державної лікарні ветеринарної медицини за місцем проживання.
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/447 | Переглядів: 23Дата публікації: 08:55 08.05.2018

Подій не заплановано