День смеха в "Светлячке"
День смеха в \"Светлячке\"

День смеха в "Светлячке"

День сміху — всесвітнє свято, яке традиційно відзначається в усьому світі першого квітня. В цей день прийнято жартувати над близькими людьми і родичами. У народі кажуть: «Сміх – це здоров’я». Справді, він допомагає зняти стрес, підняти настрій, позитивно впливає на психічний стан людини. Тому, в цьому році було вирішено провести День психології саме в День сміху. Педагоги, вихованці та батьки підійшли до його підготовки цілком серйозно. Була оформлена цікава, весела, позитивна виставка фотогазет «Весняні посмішки».
 А яке ж свято без клоунів, веселощів, сюрпризів та ігор!? Тому була в нас і розвага «Свято сміху», на яку потрапити ні учасникам, ні гостям без бантика було неможливо. Порадував в цьому питанні творчий підхід наших батьків і кожна дитина мала свій неповторний «шедевр».
 «Хвилинки-смішинки», виступ дитячого шумового оркестру, веселі ігри з дотепними клоунами, веселі жарти, пісні і таночки не дали сумувати ні педагогам, ні вихованцям дитячого садка. Колектив ДНЗ №13 «Світлячок» вітає усіх з святом - Днем сміху! Бажаємо, щоб на устах була завжди лиши посмішка незважаючи на день, гарного всім настрою, міцного здоров’я та веселої вдачі!
   Влаштували незабутнє свято для дітей:

Вихователі :Бойченко О.В.,Єфименко В.А.,Дугельна Л.А.,

Гофман В.І.

Музичне оформлення – музичний керівник Симонова О.К.

Працівники ДНЗ : Нікуліна О.Ф.,Павленко О.В.Лебедюк Т.Б.

Головне, щоб костюмчик сидів

Альбом: День смеха в "Светлячке" Альбом: День смеха в "Светлячке" Альбом: День смеха в "Светлячке" Альбом: День смеха в "Светлячке" Альбом: День смеха в "Светлячке" Альбом: День смеха в "Светлячке" Альбом: День смеха в "Светлячке"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/45 | Переглядів: 41Дата публікації: 11:35 04.04.2016

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)