День смеха в "Светлячке"
День смеха в \"Светлячке\"

День смеха в "Светлячке"

День сміху — всесвітнє свято, яке традиційно відзначається в усьому світі першого квітня. В цей день прийнято жартувати над близькими людьми і родичами. У народі кажуть: «Сміх – це здоров’я». Справді, він допомагає зняти стрес, підняти настрій, позитивно впливає на психічний стан людини. Тому, в цьому році було вирішено провести День психології саме в День сміху. Педагоги, вихованці та батьки підійшли до його підготовки цілком серйозно. Була оформлена цікава, весела, позитивна виставка фотогазет «Весняні посмішки».
 А яке ж свято без клоунів, веселощів, сюрпризів та ігор!? Тому була в нас і розвага «Свято сміху», на яку потрапити ні учасникам, ні гостям без бантика було неможливо. Порадував в цьому питанні творчий підхід наших батьків і кожна дитина мала свій неповторний «шедевр».
 «Хвилинки-смішинки», виступ дитячого шумового оркестру, веселі ігри з дотепними клоунами, веселі жарти, пісні і таночки не дали сумувати ні педагогам, ні вихованцям дитячого садка. Колектив ДНЗ №13 «Світлячок» вітає усіх з святом - Днем сміху! Бажаємо, щоб на устах була завжди лиши посмішка незважаючи на день, гарного всім настрою, міцного здоров’я та веселої вдачі!
   Влаштували незабутнє свято для дітей:

Вихователі :Бойченко О.В.,Єфименко В.А.,Дугельна Л.А.,

Гофман В.І.

Музичне оформлення – музичний керівник Симонова О.К.

Працівники ДНЗ : Нікуліна О.Ф.,Павленко О.В.Лебедюк Т.Б.

Головне, щоб костюмчик сидів

Альбом: День смеха в "Светлячке" Альбом: День смеха в "Светлячке" Альбом: День смеха в "Светлячке" Альбом: День смеха в "Светлячке" Альбом: День смеха в "Светлячке" Альбом: День смеха в "Светлячке" Альбом: День смеха в "Светлячке"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/45 | Переглядів: 38Дата публікації: 11:35 04.04.2016

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!