Пам\

Пам'ять серця не згасне ніколи

Все далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни, але ніколи не згасне пам'ять про тих, хто не жалів свого життя захищаючи рідну землю.

Ніхто не забутий, ніщо не забуте!.. Минають роки, десятиліття, змінюється час, а з ним життя людства, його думки, мрії... Чим далі за історичним небокраєм «ховаються» вогненні роки війни, тим величнішим постає героїчний подвиг нашого народу.

Святкування 73-ї річниці Перемоги над фашизмом, Дня пам’яті та примирення у нашому місті розпочалося урочистою ходою через площу Палацу культури ім..Т.Г.Шевченка  до Меморіалу загиблим воїнам під супровід духового оркестру з барабанами. Біля Меморіалу відбувся урочистий мітинг «Вклонімося великим тим рокам».Із привітаннями та вдячністю до учасників війни  і всіх присутніх звернувся Білицький міський голова О.Т.Заварзін. Виступив з вітаннями наш прославлений воїн, жива легенда, ветеран Булат В.М. Від Ради ветеранів міста Білицьке своїми віршами  всіх привітав Копцов А.Д. Учні ЗШ №10 та №8 подарували святкові вірші та неймовірно гарну пісню (Пономарьова Ганна). На Меморіалі у  присутності багатьох мешканців  та гостей міста Отець Максим відслужив панахиду по загиблим воїнам .

Хвилиною мовчання біличани вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя заради великої Перемоги та поклали квіти до Меморіалу. У цей день ветеранів  та учасників війни вітали та дарували квіти учні, вчителі міських шкіл і всі бажаючі.

Після святкового мітингу на  концертному майданчику міського парку відбувся святковий концерт  військової пісні «У пам»яті навіки».

Пам’ять про Другу світову війну непідвладна часу. Ми шанували, шануємо і завжди будемо шанувати ратний патріотичний подвиг наших дідів і прадідів, і схиляємо голови перед пам’яттю полеглих у Другій світовій війні.

Альбом:
Пам'ять серця не згасне ніколи Альбом:
Пам'ять серця не згасне ніколи
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/456 | Переглядів: 20Дата публікації: 13:16 10.05.2018

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!