«Вкрадений» страховий стаж – як це відбувається?

«Вкрадений» страховий стаж – як це відбувається?

Мабуть, доводилось чути від посадовців Пенсійного фонду: «Вибачте, Вам не вистачає страхового стажу».

На сьогоднішній день гарантією страхового стажу є щомісячна сплата за робітника роботодавцем мінімального страхового внеску в розмірі 819, 06 грн.

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу на те, що працівники, які отримують заробітну плату «в конверті», зазвичай стикаються з наступними проблемами:

– відмова у виплаті належної заробітної плати через виникнення конфлікту з роботодавцем;

– відмова в оплаті щорічної відпустки або компенсації за неї;

– неможливість отримання повної або часткової компенсації за лікарняним листком;

– втрата права на соціальне забезпечення в разі безробіття, народження дитини тощо;

– вкрадений страховий стаж через те, що перерахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не відбувалось;

–  позбавлення соціального захисту в разі нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.

Тому кожен свідомий громадянин нашої країни повинен розуміти, що легалізація заробітної плати та офіційне працевлаштування гарантують соціальну підтримку в майбутньому.

Шановні громадяни! Не позбавляйте себе соціальних благ, не сприяйте порушенням трудового законодавства.

Шановні працедавці! Не чекайте проведення перевірки, своєчасно оформляйте найманих робітників, виплачуйте і відображайте в звітності реальну зарплату.

Пам’ятайте, ухилення від сплати податків в усіх проявах, у т.ч. шляхом використання нелегальної найманої праці, тягне фінансову, адміністративну та кримінальну відповідальність.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/459 | Переглядів: 12Дата публікації: 09:43 11.05.2018

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!