2 КВІТНЯ ДЕНЬ ДИТЯЧОЇ КНИЖКИ
2 КВІТНЯ

ДИТЯЧОЇ КНИЖКИ

2 КВІТНЯ ДЕНЬ ДИТЯЧОЇ КНИЖКИ

2 квітня - Міжнародний день дитячої книги святкували в ДНЗ № 13 "Світлячок"

ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ЩОРІЧНО В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДАТСЬКОГО ПИСЬМЕННИКА-КАЗКАРЯ ГАНСА ХРИСТИЯНА АНДЕРСЕНА. ВИТОКИ ДИТЯЧОЇ КНИГИ СХОДЯТЬ ДО ЕПОХИ, КОЛИ В АНГЛІЇ З'ЯВИВСЯ ВЕРСТАТ І У. КЕКСТОН ВИПУСТИВ У 1477 Р. ПЕРШУ КНИГУ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ. СЕРЕД ЙОГО ЧИСЛЕННИХ ВИДАНЬ БУЛИ БАЙКИ ЕЗОПА І ЗАБАВНИЙ "РОМАН ПРО ЛИСА". У 1658 РОЦІ ЧЕСЬКИЙ СВЯЩЕНИК І ПЕДАГОГ ЯН КОМЕНСЬКИЙ ОПУБЛІКУВАВ ПЕРШУ КНИГУ ДЛЯ ДІТЕЙ "СВІТ ЧУТТЄВИХ РЕЧЕЙ В КАРТИНКАХ" - ПІДРУЧНИК НА ЛАТИНІ З ГРАВЮРАМИ. ПРОТЯГОМ XVII СТОЛІТТЯ ДІТЕЙ НАВЧАЛИ І ВИХОВУВАЛИ В ОСНОВНОМУ ПО БІБЛІЇ І КНИГ РЕЛІГІЙНОГО ЗМІСТУ.

XVIII СТОЛІТТЯ ПОДАРУВАЛО ДІТЯМ ДВА ВЕЛИКИХ РОМАНИ: "РОБІНЗОН КРУЗО" Д. ДЕФО І "ПОДОРОЖІ ГУЛЛІВЕРА" ДЖ. СВІФТА. У ТОЙ ЖЕ ЧАС І ДІТЕЙ, І ДОРОСЛИХ ОДНАКОВО ЗАЛУЧИЛИ ДЕШЕВІ ВИДАННЯ НАРОДНИХ КАЗОК, БАЛАД І ПЕРЕКАЗІВ.

ПОЧАТОК ЗОЛОТОГО СТОЛІТТЯ ДИТЯЧОЇ ЛІТЕРАТУРИ ВІДНОСИТЬСЯ ДО СЕРЕДИНИ XIX СТОЛІТТЯ. ДО ЦЬОГО ЧАСУ НАРЕШТІ ВИЗНАЛИ, ЩО ДІТЯМ, КРІМ ПІДРУЧНИКІВ І РЕЛІГІЙНИХ ТВОРІВ, ПОТРІБНІ ВЛАСНІ КНИЖКИ.

ДИВНО, АЛЕ ЛІТЕРАТУРА ДЛЯ ДІТЕЙ ЧАСТО ПРИВОДИЛА У ЗАХВАТ І ДОРОСЛИХ. САМА КОРОЛЕВА ВЕЛИКОБРИТАНІЇ ЗАЧИТУВАЛАСЯ "ПРИГОДАМИ АЛІСИ В КРАЇНІ ЧУДЕС" Л. КЕРРОЛА, НАСОЛОДЖУЮЧИСЬ ВІЛЬНОЮ ГРОЮ ФАНТАЗІЇ І ГУМОРУ. АЛЕ Й КАЗКИ НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ. І САМИМ ВЕЛИКИМ КАЗКАРЕМ НА ВСІ ЧАСИ, НАПЕВНО, ЗАЛИШИТЬСЯ ГАНС ХРИСТИЯН АНДЕРСЕН.

ДВАДЦЯТЕ СТОЛІТТЯ ПОДАРУВАЛО ЮНИМ ЧИТАЧАМ ПІТЕРА ПЕНА, МЕРІ ПОППІНС, СТАРИКА ХОТТАБИЧА, ГАРРІ ПОТТЕРА І БАГАТЬОХ ІНШИХ ЧУДОВИХ ГЕРОЇВ. ОСЬ УЖЕ ПОНАД ПІВСТОЛІТТЯ ДІТИ І ДОРОСЛІ ЗАЧИТУЮТЬСЯ ТРИЛОГІЄЮ "ВОЛОДАР КІЛЕЦЬ" ДЖ. Р.Р. ТОЛКІЄНА. ДИТЯЧІ КНИГИ ВБИРАЮТЬ У СЕБЕ ЦІЛИЙ СВІТ; ВСЕ ЦІКАВЕ, ЩО БУВАЄ НА СВІТІ.

В нашому садочку також відмічають це свято . Для наших вихованців була організована авиставка дитячихкниг, проведені заняття з теми та екскурсія «Книжковий дивосвіт» в міську бібліотеку.

Діти були у захваті від знайомства з працівниками бібліотеку. Вони подарували діткам незабутню,цікаву подорож у країну книжок.

Альбом: 2 КВІТНЯ

ДИТЯЧОЇ КНИЖКИ
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/46 | Переглядів: 50Дата публікації: 11:57 06.04.2016

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!