Офіційний сайт Білицької міської ради, міського голови, виконавчого комітету
2 КВІТНЯ ДЕНЬ ДИТЯЧОЇ КНИЖКИ
2 КВІТНЯ

ДЕНЬ

ДИТЯЧОЇ КНИЖКИ

Поділитися новиною:

2 КВІТНЯ ДЕНЬ ДИТЯЧОЇ КНИЖКИ

2 квітня - Міжнародний день дитячої книги святкували в ДНЗ № 13 "Світлячок"

ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ЩОРІЧНО В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДАТСЬКОГО ПИСЬМЕННИКА-КАЗКАРЯ ГАНСА ХРИСТИЯНА АНДЕРСЕНА. ВИТОКИ ДИТЯЧОЇ КНИГИ СХОДЯТЬ ДО ЕПОХИ, КОЛИ В АНГЛІЇ З'ЯВИВСЯ ВЕРСТАТ І У. КЕКСТОН ВИПУСТИВ У 1477 Р. ПЕРШУ КНИГУ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ. СЕРЕД ЙОГО ЧИСЛЕННИХ ВИДАНЬ БУЛИ БАЙКИ ЕЗОПА І ЗАБАВНИЙ "РОМАН ПРО ЛИСА". У 1658 РОЦІ ЧЕСЬКИЙ СВЯЩЕНИК І ПЕДАГОГ ЯН КОМЕНСЬКИЙ ОПУБЛІКУВАВ ПЕРШУ КНИГУ ДЛЯ ДІТЕЙ "СВІТ ЧУТТЄВИХ РЕЧЕЙ В КАРТИНКАХ" - ПІДРУЧНИК НА ЛАТИНІ З ГРАВЮРАМИ. ПРОТЯГОМ XVII СТОЛІТТЯ ДІТЕЙ НАВЧАЛИ І ВИХОВУВАЛИ В ОСНОВНОМУ ПО БІБЛІЇ І КНИГ РЕЛІГІЙНОГО ЗМІСТУ.

XVIII СТОЛІТТЯ ПОДАРУВАЛО ДІТЯМ ДВА ВЕЛИКИХ РОМАНИ: "РОБІНЗОН КРУЗО" Д. ДЕФО І "ПОДОРОЖІ ГУЛЛІВЕРА" ДЖ. СВІФТА. У ТОЙ ЖЕ ЧАС І ДІТЕЙ, І ДОРОСЛИХ ОДНАКОВО ЗАЛУЧИЛИ ДЕШЕВІ ВИДАННЯ НАРОДНИХ КАЗОК, БАЛАД І ПЕРЕКАЗІВ.

ПОЧАТОК ЗОЛОТОГО СТОЛІТТЯ ДИТЯЧОЇ ЛІТЕРАТУРИ ВІДНОСИТЬСЯ ДО СЕРЕДИНИ XIX СТОЛІТТЯ. ДО ЦЬОГО ЧАСУ НАРЕШТІ ВИЗНАЛИ, ЩО ДІТЯМ, КРІМ ПІДРУЧНИКІВ І РЕЛІГІЙНИХ ТВОРІВ, ПОТРІБНІ ВЛАСНІ КНИЖКИ.

ДИВНО, АЛЕ ЛІТЕРАТУРА ДЛЯ ДІТЕЙ ЧАСТО ПРИВОДИЛА У ЗАХВАТ І ДОРОСЛИХ. САМА КОРОЛЕВА ВЕЛИКОБРИТАНІЇ ЗАЧИТУВАЛАСЯ "ПРИГОДАМИ АЛІСИ В КРАЇНІ ЧУДЕС" Л. КЕРРОЛА, НАСОЛОДЖУЮЧИСЬ ВІЛЬНОЮ ГРОЮ ФАНТАЗІЇ І ГУМОРУ. АЛЕ Й КАЗКИ НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ. І САМИМ ВЕЛИКИМ КАЗКАРЕМ НА ВСІ ЧАСИ, НАПЕВНО, ЗАЛИШИТЬСЯ ГАНС ХРИСТИЯН АНДЕРСЕН.

ДВАДЦЯТЕ СТОЛІТТЯ ПОДАРУВАЛО ЮНИМ ЧИТАЧАМ ПІТЕРА ПЕНА, МЕРІ ПОППІНС, СТАРИКА ХОТТАБИЧА, ГАРРІ ПОТТЕРА І БАГАТЬОХ ІНШИХ ЧУДОВИХ ГЕРОЇВ. ОСЬ УЖЕ ПОНАД ПІВСТОЛІТТЯ ДІТИ І ДОРОСЛІ ЗАЧИТУЮТЬСЯ ТРИЛОГІЄЮ "ВОЛОДАР КІЛЕЦЬ" ДЖ. Р.Р. ТОЛКІЄНА. ДИТЯЧІ КНИГИ ВБИРАЮТЬ У СЕБЕ ЦІЛИЙ СВІТ; ВСЕ ЦІКАВЕ, ЩО БУВАЄ НА СВІТІ.

В нашому садочку також відмічають це свято . Для наших вихованців була організована авиставка дитячихкниг, проведені заняття з теми та екскурсія «Книжковий дивосвіт» в міську бібліотеку.

Діти були у захваті від знайомства з працівниками бібліотеку. Вони подарували діткам незабутню,цікаву подорож у країну книжок.

 
Альбом: 2 КВІТНЯ

ДЕНЬ

ДИТЯЧОЇ КНИЖКИ Альбом: 2 КВІТНЯ

ДЕНЬ

ДИТЯЧОЇ КНИЖКИ Альбом: 2 КВІТНЯ

ДЕНЬ

ДИТЯЧОЇ КНИЖКИ Альбом: 2 КВІТНЯ

ДЕНЬ

ДИТЯЧОЇ КНИЖКИ Альбом: 2 КВІТНЯ

ДЕНЬ

ДИТЯЧОЇ КНИЖКИ Альбом: 2 КВІТНЯ

ДЕНЬ

ДИТЯЧОЇ КНИЖКИ
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/46 | Переглядів: 89Дата публікації: 11:57 06.04.2016
Міський голова

Заварзін Олександр Тихонович

Анонс подій
Подій не заплановано
Стрічка подій:
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих