Субсидія по-новому: відтепер декларувати треба доходи всієї сім’ї

Субсидія по-новому: відтепер декларувати треба доходи всієї сім’ї

Відтепер отримувачі субсидій мають декларувати доходи всіх членів сім’ї, навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами.

“Мінсоцполітики з 1 травня 2018 року змінює форму Декларації про доходи. Відтепер декларувати необхідно буде доходи всіх членів сім’ї (чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами”, - йдеться у повідомленні.

В уряді зазначили, що є чимало сімей, в яких чоловік прописаний за однією адресою, дружина і діти - за іншою. Чоловік працює, дружина, наприклад, у декретній відпустці або взагалі не працює. “Таким сім’ям раніше, враховуючи те, що дружина зареєстрована з дітьми в помешканні одна, надавалася чимала субсидія, доходи чоловіка не враховувалися, але гроші щомісяця він приносив саме в цю сім’ю”, - наголошують у КМУ.

Водночас у таких випадках на помешкання, де прописаний чоловік, оформлювалася субсидія, виходячи з кількості не зареєстрованих, а фактично проживаючих осіб. Відповідно доходи такої людини не бралися до уваги для призначення допомоги ні там, ні тут.

“При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються. Таким чином, держава реагує на соціальну несправедливість та турбується про возз’єднання українських сімей”, - підкреслили в Кабміні.

Як повідомляв Укрінформ, з 1 травня 2018 року почала діяти нова програма житлових субсидій, деяким категоріям населення доведеться подати документи на переоформлення субсидії. В Мінсоцполітики запевняють, що нова програма є соціально справедливою та більш адресною.

З наступного опалювального сезону на субсидію не зможуть розраховувати особи, які приховують статки, мають великі будинки чи квартири або ж мають тіньову зайнятість. Точніше, власники великих квартир понад 120 кв.м, будинків площею понад 200 кв.м та нових автомобілів віком до 5 років втратять право на субсидію.

Щодо зайнятості, то людям працездатного віку, які претендують на субсидію, але не реєструються як безробітні, оскільки працюють без оформлення в Україні чи за кордоном, органи соціального захисту автоматично рахуватимуть дохід у розмірі трьох прожиткових мінімумів – 5286 гривень. А дійсно безробітним необхідно буде стати на облік до центру зайнятості.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/468 | Переглядів: 7Дата публікації: 09:57 14.05.2018

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!