Кабмін визначив, як платити пенсію особам без стажу

Кабмін визначив, як платити пенсію особам без стажу

Уряд затвердив порядок призначення пенсій особам, які вже досягли віку, але мають менше 15 років страхового стажу.

Кабмін затвердив порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не отримало право на пенсійну виплату. Про це повідомляє прес-служба уряду. Порядок визначає механізм призначення допомоги тим громадянам, які вже досягли віку, але мають менше 15 років страхового стажу, в період з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2020 року.
Призначення допомоги здійснюється структурними підрозділами з питань соціального захисту районних та міських держадміністрацій. При цьому враховується майновий стан і середньомісячний сукупний дохід громадянина.  Тимчасова допомога перераховується кожні шість місяців з урахуванням змін майнового стану людини і середньомісячного сукупного доходу і виплачується до досягнення такою особою віку, з якого воно набуває право на пенсійну виплату.
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/473 | Переглядів: 10Дата публікації: 14:59 14.05.2018

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!