Грошова допомога дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій чи збройних конфліктів на території Донецької області

Донецька обласна державна адміністрація затвердила Порядок надання в 2018 році одноразової грошової допомоги дітям, що отримали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів на території Донецької області, за рахунок коштів обласного бюджету. Порядок забезпечує право дітей цієї категорії на гарантовану державну допомогу.

Одноразова грошова допомога надається батькам або іншим законним представникам дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, та має відповідний статус, а у разі досягнення дитиною повноліття - безпосередньо отримувачу допомоги. Одноразова допомога надається у розмірі 5 прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку.

Для отримання такої допомоги один із батьків або інший законний представник дитини повинен звернутися до служби у справах дітей за місцем проживання з відповідною заявою та надати такі документи:

- копія документа заявника, що посвідчує особу громадянина України;

- копія довідки заявника про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія рішення органу опіки та піклування про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

- довідка з банківської установи, в якій зазначаються реквізити особистого банківського рахунку для перерахування одноразової грошової допомоги.

За детальною інформацією звертайтесь до служби у справах дітей Добропільської міської ради за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83, тел. 2-78-63

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/474 | Переглядів: 9Дата публікації: 11:10 15.05.2018

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!