з 30 квітня по 30 травня 2016 року оголошено конкурс

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

провідного спеціаліста виконавчого комітету Білицької міської ради

Основні професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидата:

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років; впевнене користування ПК та оргтехнікою, вільне володіння державною мовою.

Необхідні документи:

заява на ім’я голови конкурсної комісії, особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, копія паспорта, ідентифікаційного номера, військового квитка (за наявності), декларація про доходи за минулий рік, 2 фотокартки розміром 4х6.

Термін подачі документів: 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Іспит складається державною мовою письмово на знання Конституції України, законів України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, „Про запобігання корупції”, „Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань” та інших законодавчих актів України.

Довідки за адресою:

м. Білицьке, вул. Леніна ( Миру), буд. 20, 2 поверх, приймальня, телефон 6-24-20.

Керуючий справами виконкому К.О.Мостицька

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/48 | Переглядів: 29Дата публікації: 16:08 11.04.2016

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)