з 30 квітня по 30 травня 2016 року оголошено конкурс

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

провідного спеціаліста виконавчого комітету Білицької міської ради

Основні професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидата:

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років; впевнене користування ПК та оргтехнікою, вільне володіння державною мовою.

Необхідні документи:

заява на ім’я голови конкурсної комісії, особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, копія паспорта, ідентифікаційного номера, військового квитка (за наявності), декларація про доходи за минулий рік, 2 фотокартки розміром 4х6.

Термін подачі документів: 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Іспит складається державною мовою письмово на знання Конституції України, законів України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, „Про запобігання корупції”, „Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань” та інших законодавчих актів України.

Довідки за адресою:

м. Білицьке, вул. Леніна ( Миру), буд. 20, 2 поверх, приймальня, телефон 6-24-20.

Керуючий справами виконкому К.О.Мостицька

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/48 | Переглядів: 33Дата публікації: 16:08 11.04.2016

Подій не заплановано