Привітання міського голови з нагоди Міжнародного дня сім’ї

Привітання міського голови з нагоди Міжнародного дня сім’ї

Дорогі біличани!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня сім’ї!

Родина — опора та надія для кожної людини. Саме у колі близьких і рідних ми відчуваємо себе по-справжньому потрібними і незамінними, а наші справи та вчинки знаходять сенс.

Родина для людини — найміцніша фортеця, у якій завжди можна знайти захист. Саме в сім’ї люди вчаться робити добро, тут формують принципи взаєморозуміння і поваги, виховуються почуття любові до ближнього.

Мати міцну, дружну сім’ю у всі часи було і є почесним. Повага до батька, матері, любов до дітей — ці сімейні традиції передаються українцями із покоління в покоління. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ, з них проростають здобутки кожного нового покоління.

Хочеться побажати кожній родині благополуччя, щастя, добробуту. Нехай у ваших домівках панують мир, злагода та порозуміння. Цінуйте своє сімейне вогнище, бережіть його, не шкодуйте своєї любові для найдорожчих, найближчих людей!

З повагою

Білицький міський голова                                                       О.Т.Заварзін

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/480 | Переглядів: 5Дата публікації: 15:45 15.05.2018

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!