Адміністративний збір у сфері державної реєстрації громадських формувань

Адміністративний збір у сфері державної реєстрації громадських формувань

Відповідно до пункту 4 частини другої статті 9 Закону України...

У зв’язку із збільшенням переліку надання адміністративних послуг щодо прийняття та видачі документів щодо інших громадських формувань нагадуємо про розміри адміністративного збору за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичних осіб, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

При цьому додатково інформуємо, що відповідно до пункту 4 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» до громадських формувань, окрім громадських об’єднань, місцевих осередків громадського об’єднання із статутом юридичної особи, належать також структурні утворення політичних партій, професійні спілки, об’єднання професійних спілок, організації профспілок, передбачені статутом профспілок, об’єднання організацій профспілок, організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців, творчі спілки, місцеві осередки творчої спілки.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

Закон України «Про Державний бюджет України на 2018 рік»

Постанова Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 №1133 «Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у скорочені строки»

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Донецькій області:

бул. Машинобудівників, 32, каб.406, м.Краматорськ,

Донецька область, 84313

Телефон: (06264) 1-74-46

«Гаряча лінія» (06264) 4-25-00

РЕКВІЗИТИ РАХУНКІВ ДЛЯ СПЛАТИ АДМІНІСТРАТИВНОГО ЗБОРУ:

Адміністративний збір за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу зараховується на рахунок:

БАНК: ГУ ДКСУ у Донецькій області

МФО: 834016

КОД ПЛАТЕЖУ:22010300

КОД ОТРИМУВАЧА (ЄДРПОУ): 37944338

ОТРИМУВАЧ ПЛАТЕЖУ: Краматорське УК/м. Краматорськ

РАХУНОК: 31113170700059.

ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: за державну реєстрацію змін щодо юридичної особи – (назва).

Адміністративний збір за державну реєстрацію у скорочені строки зараховується на рахунок:

БАНК: ГУ ДКСУ у Донецькій області

МФО: 834016

КОД ПЛАТЕЖУ: 22012900

КОД ОТРИМУВАЧА (ЄДРПОУ): 37944338

ОТРИМУВАЧ ПЛАТЕЖУ: Краматорське УК/м. Краматорськ

РАХУНОК: 31112126700059.

ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: за державну реєстрацію у скорочені строки щодо юридичної особи – (назва).

Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області

Управління державної реєстрації

Відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань

«АДМІНІСТРАТИВНИЙ ЗБІР У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ»

м.Краматорськ

2018

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/482 | Переглядів: 7Дата публікації: 08:20 18.05.2018

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!