Щодо обов’язку сплати податків та зборів

Щодо обов’язку сплати податків та зборів

Одним із обов’язків платників податків, відповідно до ст.16 Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями (далі – Кодекс), є сплата податків та зборів в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.

У травні настає граничний термін сплати податків та зборів, задекларованих за результатами податкового періоду – календарного кварталу – 20.05.2018 року, та задекларованих за результатами податкового періоду – календарного місяця – 30.05.2018 року.

Фахівці Покровського-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області наголошують, що у разі несплати податкових зобов’язань контролюючим органом вживаються заходи, передбачені статтями 87 — 102 Кодексу.

Так, зокрема, але не виключно, відповідно до п.п.89.1.1. п.89.1. ст.89 Кодексу у разі несплати у строки, встановлені цим Кодексом, суми грошового зобов’язання, самостійно визначеної платником податків у податковій декларації – з дня, що настає за останнім днем визначеного строку, виникає право податкової застави.

Відповідно до п.95.1. ст.95 Кодексу «Контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності – шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.».

Шановні платники податків! Своєчасно сплачуйте податкові зобов’язання, щоб уникнути застосування фіскальними органами заходів примусового стягнення, передбачених законодавством.

За інформацією Покровського-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/483 | Переглядів: 7Дата публікації: 08:31 18.05.2018

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!