Стартують роботи з ремонту автодороги Добропілля – Мирноград

Стартують роботи з ремонту автодороги Добропілля – Мирноград

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області повідомляє

Розпочинається ремонт автодороги загального користування державного значення Т-05-15 Олександрівка – Покровськ – Костянтинопіль за маршрутом Добропілля – Мирноград.
Спочатку удосконаленим методом поточного середнього ремонту (технологією холодного ресайклінгу) буде відновлено 10,6 км дороги сполученням Добропілля – Білицьке.

Окрім посилення дорожнього одягу та влаштування нового асфальтобетонного покриття, на об’єкті здійснюватимуться роботи з укріплення узбіч, заміни тросового огородження на металеве бар’єрного типу, встановлення дорожніх знаків та нанесення горизонтальної розмітки.

Ремонт виконує ТОВ «ДАНКОМ» (на замовлення Служби автомобільних доріг у Донецькій області). Джерела фінансування: Державний дорожній фонд та обласний бюджет (кошти від митного експерименту).

Додамо, що загальна протяжність ділянки Добропілля – Мирноград становить близько 22 км. Ремонт решти траси заплановано на наступний рік за рахунок надходжень від «митного експерименту» в 2018 році.

Як зазначалось раніше, технологія холодного ресайклінгу (регенерація) дозволяє підвищити довговічність дорожнього одягу. В конструкції дороги, до укладання нового асфальтобетонного покриття, створюється міцний додатковий шар зі спеціальної органо-мінеральної суміші (відсоткове співвідношення відфрезерованого матеріалу, цементу та емульсії). Такий метод – справжній порятунок для автошляхів із надмірним транспортним навантаженням та високою інтенсивністю руху.

Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до водіїв із проханням бути максимально пильними за кермом – виконувати вимоги Правил дорожнього руху! Зважати на тимчасові дорожні знаки, встановлені на ремонтуємих ділянках автодоріг!
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/485 | Переглядів: 7Дата публікації: 08:51 18.05.2018

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!