День вишиванки у ЗДО №13 "Світлячок"
День вишиванки у ЗДО №13 \"Світлячок\"

День вишиванки у ЗДО №13 "Світлячок"

Вишиванка рідна, ну хіба не диво? В ній ходити модно, стильно і красиво. Це митецький витвір, це краса і казка, В ній душі наснага, материнська ласка. Кольори сплелися в ній в узори й квіти, Щоб були щасливі і сміялись діти.

17 травня  2018 року працівники та вихованці закладу дошкільної освіти № 13 «Світлячок» м. Білицьке долучились до святкування Дня вишиванки. Вишиванка – для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це – символ приналежності до роду та нації, а у наш час ще й один із символів, за яким вирізняється наш народ у багатомірному, багато вбраному глобалізованому світі. Яскраві кольори, фантастичні візерунки-символи, багатство фантазії майстрів – усе це і є вишиванка. Вишиванка– національна святиня, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію.

Альбом: День вишиванки у ЗДО №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ЗДО №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ЗДО №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ЗДО №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ЗДО №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ЗДО №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ЗДО №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ЗДО №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ЗДО №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ЗДО №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ЗДО №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ЗДО №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ЗДО №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ЗДО №13 "Світлячок" Альбом: День вишиванки у ЗДО №13 "Світлячок"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/486 | Переглядів: 10Дата публікації: 09:49 18.05.2018

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!