День захисту дітей у Білицькому

День захисту дітей у Білицькому

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм якесь свято, а завтра і завжди. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство малечі.

Про початок літа, як завжди, нам нагадує дитячий сміх і жвава метушня, що супроводжує Міжнародний день захисту дітей. За доброю традицією, 1 червня у Білицькому міському парку відбулися святкові заходи для дітей міста. У святі прийняли участь малеча з дитячих садочків міста, учні шкіл,що відвідують літні  пришкільні табори відпочинку та й просто маленькі мешканці міста з батьками . Святкування розпочалося веселим концертом, на якому дитячі пісні та танці нікого не змогли залишити байдужим. Після концерту на дітлахів чекали аттракціони, робота яких у цей день була безкоштовною і це було одним з подарунків. Під час роботи аттракціонів почався конкурс малюнку на асфальті. Тротуари парку швидко прикрасилися різнокольоровими  дитячими малюнками. Всі учасники свята отримали солодощі.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей дітей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/500 | Переглядів: 12Дата публікації: 09:53 04.06.2018

Подій не заплановано