Не мовчіть!

Не мовчіть!

Керівництво Добропільського ВП Покровського ВП звертається до жителів м. Добропілля та Добропільського району з проблематикою попередження домашнього насильства.

Проблема домашнього насильства – дуже серйозний виклик для всього суспільства.

Офіційні дані Національної поліції свідчать, що кожної хвилини від домашнього насильства в Україні страждає три жінки, але до поліції звертається лише 10% з них.

Жінки стикаються з фізичною, сексуальною агресією, тиском в сім’ї та побоями і продовжують мовчати.

В Україні нарешті посилили покарання за вчинення насильства в сім’ї. Тепер кривдник може бути притягнутий до кримінальної відповідальності.

Також за всіма статтями посилюється покарання за домашнє насилля, яке скоєне у присутності дітей. Передбачено обмеження можливості кривдника наближатися до жертв насилля. Якщо насильницькі дії відбулись по відношенню до дитини або в її присутності, зловмисник лишається права спілкуватися і бачитись з дитиною.

Найважливіше, щоб жінки перестали сприймати насилля тільки як те, що залишає синці на тілі.

Не мовчіть! Ми готові Вас почути!

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/502 | Переглядів: 11Дата публікації: 11:04 04.06.2018

Подій не заплановано