Привітання міського голови з Днем журналіста

Привітання міського голови з Днем журналіста

Шановні працівники засобів масової інформації!

Щиросердечно вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста.

Можна без перебільшення сказати, що це свято не тільки майстрів пера, мікрофона, а й великої кількості читачів, слухачів та телеглядачів.

Адже саме з газет, радіо - і телепередач люди отримують різноманітну інформацію про ситуацію в державі, в своєму регіоні, знаходять відповіді на важливі, злободенні питання повсякденного життя.

Зрозуміло, що ваша робота вимагає нині не тільки професіоналізму і повсякденної творчості. Даються взнаки фінансові проблеми, залежність від різних політичних сил. Та попри все ви прагнете чесно робити свою справу, відстоювати принципи справедливості, демократії і законності.

Зичу вам, щоб на цьому шляху не було жодних перешкод і проблем, щоб доля щедро дарувала міцне здоров’я, життєву енергію і творче довголіття, невичерпну повагу шанувальників вашого таланту.

Білицький міський голова                                                      О.Т.Заварзін

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/519 | Переглядів: 15Дата публікації: 10:33 06.06.2018

Подій не заплановано