Отчетный концерт инструментальных «Эйфория», «Квинтаккорд», народного коллектива «Забойные ребята» во Дворце культуры шахты "Белицкая"
Отчетный концерт инструментальных «Эйфория», «Квинтаккорд», народного коллектива  «Забойные ребята» во Дворце культуры шахты \"Белицкая\"

21 апреля 2016 года во Дворце культуры шахты «Белицкая» состоялся отчетный концерт инструментальных, народных коллективов «Эйфория», «Квинтаккорд», «Забойные ребята».

Альбом: Отчетный концерт инструментальных, народных коллективов «Эйфория», «Квинтаккорд», «Забойные ребята» во Дворце культуры шахты "Белицкая" Альбом: Отчетный концерт инструментальных, народных коллективов «Эйфория», «Квинтаккорд», «Забойные ребята» во Дворце культуры шахты "Белицкая" Альбом: Отчетный концерт инструментальных, народных коллективов «Эйфория», «Квинтаккорд», «Забойные ребята» во Дворце культуры шахты "Белицкая" Альбом: Отчетный концерт инструментальных, народных коллективов «Эйфория», «Квинтаккорд», «Забойные ребята» во Дворце культуры шахты "Белицкая" Альбом: Отчетный концерт инструментальных, народных коллективов «Эйфория», «Квинтаккорд», «Забойные ребята» во Дворце культуры шахты "Белицкая" Альбом: Отчетный концерт инструментальных, народных коллективов «Эйфория», «Квинтаккорд», «Забойные ребята» во Дворце культуры шахты "Белицкая" Альбом: Отчетный концерт инструментальных, народных коллективов «Эйфория», «Квинтаккорд», «Забойные ребята» во Дворце культуры шахты "Белицкая"
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/52 | Переглядів: 50Дата публікації: 16:36 25.04.2016

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)