Творчі канікули юних артистів

Творчі канікули юних артистів

Відлунав останній дзвоник, позаду контрольні та екзамени, літо кличе до відпочинку, а вихованці Білицької музичної школи продовжують підкорювати музичний Олімп.

1 червня в Маріуполі , на березі лагідного Азовського моря, відбувся XVIII Міжнародний фестиваль – конкурс «Майбутнє країни».Юні музикознавці Хабенко Олена та Торговець Ксенія ( викл. Корячко Т.Г.), посівши І та ІІІ місця, вкотре довели, що у вивченні творчості українських композиторів та Т.Г. Шевченка їм немає рівних. Дебют на сцені конкурсу Тішиної Катерини, фортепіано (викл. Безсмертна В.С.) та Родич Катерина, бандура (викл. Леонова О.В.) також виявися вдалим : ІІІ м. та диплом додали до скарбнички школи. Добропільську музичну школу гідно представила Поліщук Єлизавета, фортепіано (викл. Богаєвська О.М.), посівши ІІІ місце.

Наступного дня, 2 червня білицькі артисти вже підкорювали Всеукраїнський багатожанровий фестиваль – конкурс «Формат.UA» у місті Слов`янськ, де зібрали усі нагороди. Вигуками «Браво!» зустрічали глядачі виступ фортепіанного дуету викладачів Безсмертної В.С. та Нестеренко А.М.,який журі оцінило дуже високо - І місце. На другу сходинку піднялася юна співачка Медведєва Ганна ( викл. Охріменко Г.Ф.).Послідовники своїх «зіркових» викладачів, фортепіанні дуети Хабенко В. та Хабенко О., Павленко О та Кіпаренко С. посіли ІІІ та IVмісця.

Отримавши заслужені нагороди, біличани виїхали на відпочинок до м. Святогірськ, де підкорювали вже справжні гори. Діти відвідали Лавру, крейдяні печери,здійснили прогулянку на катері по річці Сіверський Донець, а на останок добряче розважилися  у парку  «Стрекоза». Гарно розпочалися канікули юних музикантів: купою нових вражень та перемог, запасом енергії та натхнення!

Адміністрація МШ № 2м. Білицьке

Альбом: Творчі канікули юних артистів Альбом: Творчі канікули юних артистів Альбом: Творчі канікули юних артистів
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/521 | Переглядів: 10Дата публікації: 13:07 11.06.2018

Подій не заплановано