Знайомимось з досвідом слов'янських молодіжних просторів
Знайомимось з досвідом слов\

Знайомимось з досвідом слов'янських молодіжних просторів

07 червня представники молодіжних центрів з міста Білицьке, Білозерське та смт. Новодонецьке разом з Олексієм КОРМІЛЬЦЕВИМ та спеціалістом відділу у справах сім`ї та молоді Добропільської міської ради відвідали у Слов`янську платформу ініціатив «Теплиця» та простір TOP PLACE - Coworking&Event, які дуже користуються популярністю не тільки у своєму місті.

Менеджер проектів простору TOP PLACE Anna Kalita та програмний координатор платформи ініціатив «Теплиця» Anna Aydiyants провели екскурсії по своїх приміщеннях та поділились досвідом щодо шляхів залучення коштів на реалізацію власних ідей, таких як спонсори, місцевий бюджет, гранти, договори. Дівчата розповіли про процес  виявлення інструментів комунікації між громадськими активістами, владою, небайдужою молоддю та інвесторами.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/522 | Переглядів: 11Дата публікації: 13:46 11.06.2018

Подій не заплановано