Театральні посиденьки

Театральні посиденьки

26 квітня у дошкільному закладі № 13 була проведена театрально-валеологічна розвага "Секрети Чистюльки-капризульки"

«Секрети Чистюльки -капризульки»

Великий педагог В.Сухомлинський писав : «Я не боюся ще й ще раз повторити : турбота про здоров`я — це найважливіша праця вихователя. Від життєрадісності,бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд,розумовий розвиток,міцність знань, віра в свої сили …»

Навчити дитину змалечку берегти своє здоров`я — завдяння батьків і педагогів. Дуже важливо з раннього дитинства сформувати валеологічний світогляд, мотивацію вести здоровий спосіб життя. Необхідно викликати у дітей прагнення зберігати і зміцнювати своє здоров`я, переконати у тому, що здоров`я кожного значною мірою залежить від способу його життя, сформувати поняття про те, що здоров`я – основа щастя людини.

26 квітня у дошкільному закладі була проведена театрально-валеологіна розвага «Секрети Чистюльки -капризульки». До дітей завітала Капризулька зі своїм другом М'ячем. Мікроб з малечею згадали правила дотримання особистої гігієни, про корисні та шкідливі продукти, про здоровий спосіб життя. Діти отримали багато позитивних емоцій від цієї зустрічі.

Альбом: Театральні посиденьки Альбом: Театральні посиденьки Альбом: Театральні посиденьки Альбом: Театральні посиденьки Альбом: Театральні посиденьки Альбом: Театральні посиденьки
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/56 | Переглядів: 76Дата публікації: 08:42 30.04.2016

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!