Театральні посиденьки

Театральні посиденьки

26 квітня у дошкільному закладі № 13 була проведена театрально-валеологічна розвага "Секрети Чистюльки-капризульки"

«Секрети Чистюльки -капризульки»

Великий педагог В.Сухомлинський писав : «Я не боюся ще й ще раз повторити : турбота про здоров`я — це найважливіша праця вихователя. Від життєрадісності,бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд,розумовий розвиток,міцність знань, віра в свої сили …»

Навчити дитину змалечку берегти своє здоров`я — завдяння батьків і педагогів. Дуже важливо з раннього дитинства сформувати валеологічний світогляд, мотивацію вести здоровий спосіб життя. Необхідно викликати у дітей прагнення зберігати і зміцнювати своє здоров`я, переконати у тому, що здоров`я кожного значною мірою залежить від способу його життя, сформувати поняття про те, що здоров`я – основа щастя людини.

26 квітня у дошкільному закладі була проведена театрально-валеологіна розвага «Секрети Чистюльки -капризульки». До дітей завітала Капризулька зі своїм другом М'ячем. Мікроб з малечею згадали правила дотримання особистої гігієни, про корисні та шкідливі продукти, про здоровий спосіб життя. Діти отримали багато позитивних емоцій від цієї зустрічі.

Альбом: Театральні посиденьки Альбом: Театральні посиденьки Альбом: Театральні посиденьки Альбом: Театральні посиденьки Альбом: Театральні посиденьки Альбом: Театральні посиденьки
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/56 | Переглядів: 53Дата публікації: 08:42 30.04.2016

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017