ПОЗДРАВЛЕНИЕ БЕЛИЦКОГО ГОРОДСКОГО ГОЛОВЫ С ДНЕМ ПОБЕДЫ!
ПОЗДРАВЛЕНИЕ  БЕЛИЦКОГО ГОРОДСКОГО ГОЛОВЫ С ДНЕМ ПОБЕДЫ!

ПОЗДРАВЛЕНИЕ БЕЛИЦКОГО ГОРОДСКОГО ГОЛОВЫ С ДНЕМ ПОБЕДЫ!

Дорогие ветераны!

От всей души поздравляю Вас с праздником, который является самым знаменательным и памятным. Поздравляю вас с Днем победы, с Днем великой победы! В далеком 1945 году в этот день вы со слезами на глазах встречали победу. Наверное, нет такой семьи, которой бы не коснулась война. Наши отцы, деды и прадеды не щадя себя боролись за будущее. Будущее без насилия и фашистского ига! Сегодня мы склоняем головы перед памятью всех фронтовиков и тружеников тыла, которых уже нет с нами!
Страшное слово – война, и прекрасное слово – Победа! Так тяжело осознавать, что с каждым годом Вас становится все меньше! Наши ветераны… Вы стояли, не сломались и не сдались! Вы не видели богатой и сытой жизни и умели довольствоваться малым, но Вы были счастливы, когда 9 мая узнали о Победе над фашизмом! Низкий поклон Вам, дорогие ветераны и добрая память всем героям, кто не дожил до этого светлого дня!

Желаю каждому из вас крепкого здоровья, потому что многие из вас утратили здоровье во времена войны. Пусть каждый день вашей жизни будет наполнен добрыми и светлыми событиями. И вы даже не сомневайтесь, что ваши близкие и родные сделают все для того, чтобы вы чувствовали себя комфортно. Мы все благодарны вам за все то, что вы сделали для нас, потому что это просто бесценно. Вы подарили нам возможность жить спокойно и свободно в своей собственной стране. Мы все гордимся вами и восхищаемся вашей силой и храбростью. Самое главное, чтобы вы были здоровы.

Счастливого праздничного дня вам! С Днем победы!

Белицкий городской голова А.Т.Заварзин

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/59 | Переглядів: 38Дата публікації: 15:53 05.05.2016

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!