Региональный хореографический фестиваль детского творчества «Первоцвіт 2016».

Региональный хореографический фестиваль детского творчества «Первоцвіт 2016».

29 апреля во Дворце культуры г.Белозёрск состоялся региональный хореографический фестиваль детского творчества «Первоцвіт 2016».

В фестивале приняли участие коллективы Дворца культуры ш. «Белицкая» - «Барвінок», «Конфети», «Сувенир»  руководитель Велев С.И. и коллектив «Onli girls» руководитель Краснопольская А.И.

Все коллективы показали высокий уровень подготовки. Коллектив «Onli girls» занял почётное третье место, коллектив «Конфетти» показал более высокий результат занявши второе место. «Барвінок» и «Сувенир» стали лауреатами конкурса.

Альбом: Региональный хореографический фестиваль детского творчества «Первоцвіт 2016». Альбом: Региональный хореографический фестиваль детского творчества «Первоцвіт 2016». Альбом: Региональный хореографический фестиваль детского творчества «Первоцвіт 2016». Альбом: Региональный хореографический фестиваль детского творчества «Первоцвіт 2016». Альбом: Региональный хореографический фестиваль детского творчества «Первоцвіт 2016». Альбом: Региональный хореографический фестиваль детского творчества «Первоцвіт 2016». Альбом: Региональный хореографический фестиваль детского творчества «Первоцвіт 2016». Альбом: Региональный хореографический фестиваль детского творчества «Первоцвіт 2016». Альбом: Региональный хореографический фестиваль детского творчества «Первоцвіт 2016». Альбом: Региональный хореографический фестиваль детского творчества «Первоцвіт 2016». Альбом: Региональный хореографический фестиваль детского творчества «Первоцвіт 2016». Альбом: Региональный хореографический фестиваль детского творчества «Первоцвіт 2016».
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/62 | Переглядів: 85Дата публікації: 16:06 05.05.2016

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!