Праздничнй концерт посвящённый международному дню трудящихся в городском парке

Праздничнй концерт посвящённый международному дню трудящихся в городском парке

1 мая в Белицком городском парке культуры и отдыха состоялся праздничнй концерт посвящённый международному дню трудящихся, а так же открытию парка. Жителей города порадовали своими выступлениями коллективы Дворца культуры ш. «Белицкая»

• танцевальные коллективы «Конфети», «Барвинок», «Сувенир» рук. Велев С.И.
  • солисты Матюшко Юлия, Исаенкова Виктория, ВА «Радуга», «Free time» рук. Овчарук М.О.
  • с музыкальной композицией на саксафоне выступил Овчаренко Антоний.

Студия танца «Dont stop» рук. Книш Маргарита.

Группа восточного танца «Роксолана» подарила зажигательный танец.

Спортивный клуб «Dance four life» рук. Шаталова Яна представил Ярочевская Владислава , Резник Дарья, Иванова Злата, Дёма Владислава.

Альбом: Праздничнй концерт посвящённый международному дню трудящихся Альбом: Праздничнй концерт посвящённый международному дню трудящихся Альбом: Праздничнй концерт посвящённый международному дню трудящихся Альбом: Праздничнй концерт посвящённый международному дню трудящихся Альбом: Праздничнй концерт посвящённый международному дню трудящихся Альбом: Праздничнй концерт посвящённый международному дню трудящихся Альбом: Праздничнй концерт посвящённый международному дню трудящихся Альбом: Праздничнй концерт посвящённый международному дню трудящихся Альбом: Праздничнй концерт посвящённый международному дню трудящихся Альбом: Праздничнй концерт посвящённый международному дню трудящихся Альбом: Праздничнй концерт посвящённый международному дню трудящихся Альбом: Праздничнй концерт посвящённый международному дню трудящихся Альбом: Праздничнй концерт посвящённый международному дню трудящихся Альбом: Праздничнй концерт посвящённый международному дню трудящихся Альбом: Праздничнй концерт посвящённый международному дню трудящихся Альбом: Праздничнй концерт посвящённый международному дню трудящихся Альбом: Праздничнй концерт посвящённый международному дню трудящихся Альбом: Праздничнй концерт посвящённый международному дню трудящихся Альбом: Праздничнй концерт посвящённый международному дню трудящихся
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/63 | Переглядів: 55Дата публікації: 16:10 05.05.2016

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!