Праздничный концерт 1 июня 2016г. на День защиты детей в Белицком городском парке

1 июня 2016г. в Белицком городском парке культуры состоялся праздничный концерт «Городок детских улыбок» посвященный Международному Дню защиты детей.
 В праздничном концерте звучали песни про лето и дружбу, танцевальные коллективы исполнили полюбившиеся всем композиции «Непоседы», «Мы маленькие дети», «Барби», «Дівочі викрутаси». На площадке царила праздничная атмосфера, все участники концерта получили призы и были поощрены катанием на аттракционах. Дети получили массу ярких впечатлений. Праздник удался!
Большая благодарность предпринимателям города Белицкое: Селиварову Геннадию Борисовичу, Иваньо Любовь Тимофеевне, Подгородецкому Денису, Коваль Алине Станиславовне, Дячишиной Оксане за оказанную потдержку для проведения мероприятий.

Альбом: Праздничный концерт и спортивные соревнования на День защиты детей в Белицком городском парке Альбом: Праздничный концерт и спортивные соревнования на День защиты детей в Белицком городском парке Альбом: Праздничный концерт и спортивные соревнования на День защиты детей в Белицком городском парке Альбом: Праздничный концерт и спортивные соревнования на День защиты детей в Белицком городском парке Альбом: Праздничный концерт и спортивные соревнования на День защиты детей в Белицком городском парке Альбом: Праздничный концерт и спортивные соревнования на День защиты детей в Белицком городском парке Альбом: Праздничный концерт и спортивные соревнования на День защиты детей в Белицком городском парке Альбом: Праздничный концерт и спортивные соревнования на День защиты детей в Белицком городском парке Альбом: Праздничный концерт и спортивные соревнования на День защиты детей в Белицком городском парке Альбом: Праздничный концерт и спортивные соревнования на День защиты детей в Белицком городском парке Альбом: Праздничный концерт и спортивные соревнования на День защиты детей в Белицком городском парке Альбом: Праздничный концерт и спортивные соревнования на День защиты детей в Белицком городском парке
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/71 | Переглядів: 65Дата публікації: 16:10 02.06.2016

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!