Відкриття купального сезону в ДНЗ №15 «Малятко»

Відкриття купального сезону в ДНЗ №15 «Малятко»

23 червня в ДНЗ №15 «Малятко» стало справжнім святом для дітлахів – сьогодні у нас відбулось відкриття купального сезону. Скільки радості і задоволення було в очах дітей, коли вони плескалися у басейні плавали та грали у воді з м’ячем !

Сподіваємось , що і надалі наша малеча , буде не тільки радіти водному відпочинку, а й ставати здоровішою,сильнішою та й загартованішою. Велика подяка за придбання басейну всім, хто піклується про наших дітей!.

Альбом: Відкриття купального сезону в ДНЗ №15 «Малятко»

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/80 | Переглядів: 151Дата публікації: 19:19 23.06.2016

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!