ВИБІР ЗРОБЛЕНО

ВИБІР ЗРОБЛЕНО

Вітаємо студентів 1-го курсу зі вступом до Артемівського музичного училища ім.І.Карабиця! Спеціальність 025 «Музичне мистецтво» Спеціалізація «Оркестрові духові та ударні інструменти» На базі БЗСО БУРЛАЧКА Наталя Костянтинівна КИРТЮК Олександр Сергійович КОЧЕТОВ Андрій Сергійович СКРИПНИК Олена Олександрівна СОЛТАНОВ Ельнур Алірза огли ТЕРТИЧНИЙ Іван Олегович ТРИМА Ігор Олегович ЧУЙКО Микола Валерійович

За 50 років свого існування Білицька музична школа видала близько тисячі Свідоцтв про отримання початкової музичної освіти. Кожного року закінчують навчання учні, які обрали улюблений музичний інструмент. Цього року опанували фортепіано 6 учнів, скрипку – 2 учні, гітару – 3 учні, бандуру -2 учні, акордеон – 1учень, саксофон – 1 учень. Безумовно всі випускники набули неоціненний досвід, долучились до шедеврів багатовікової музичної культури. Двоє цьогорічних випускників вирішили продовжити навчання у музичних навчальних закладах вищого рівня. До Дзержинського музичного училища (м.Торецьк) вступила Вязовська Аліна – фортепіано, клас викладача Нестеренко А.М., викладач сольфеджіо Чуєва І.І.

До Артемівського музичного училища ім.І.Карабиця (м.Бахмут) вступив Солтанов Ельнур – саксофон, клас викладача Годлика М.М., концертмейстер Подзіна А.П., викладач сольфеджіо Чуєва І.І.

За час навчання у школі діти поступово опановували навички виконавства, приймали активну участь у концертній діяльності, у конкурсах, фестивалях міських та регіональних. Не аби яку практику отримав Ельнур граючи у Зразковому естрадному оркестрі, а Аліна в оркестрі народних інструментів. Приймальні комісії достойно оцінили набуті знання нашими випускниками. І ось перемога - наказ про зарахування до вишів.

Ми щиро вітаємо Аліну та Ельнура з перемогою, бажаємо творчих злетів, натхнення в опануванні улюбленої справи!

Альбом: ВИБІР ЗРОБЛЕНО Альбом: ВИБІР ЗРОБЛЕНО Альбом: ВИБІР ЗРОБЛЕНО
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/82 | Переглядів: 86Дата публікації: 15:21 08.08.2016

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!