Привітання Білицького міського голови Олександра Заварзіна з Днем незалежності України.
Привітання Білицького міського голови Олександра Заварзіна

з Днем незалежності України.

Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди великого державного свята – Дня Незалежності України!

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Найбільше багатство нашого міста – це його мешканці: щирі та працьовиті. Всі здобутки і позитивні зміни у місті відбуваються завдяки вашій щоденній напруженій праці. Я вдячний вам за все те добре, що ви зробили і робите для рідного міста. У свою чергу, і міська влада наполегливо спрямовує зусилля на те, щоб життя у нашому місті ставало комфортнішим і сучаснішим. Мені дуже хочеться, щоб ми з вами зберегли таке порозуміння, взаємну повагу і підтримку для подальшого розвитку нашого міста. Щиро вдячний всім біличанам і водянцям, які небайдужі до долі рідного міста і селища.

Від імені депутатського корпусу міської ради, виконавчого комітету ще раз хочу привітати всіх Вас із 25 – річницею незалежності України.

Щиро зичу вам, шановна громадо, у ці святкові дні, стабільності та процвітання, міцного здоров’я, достатку і злагоди у ваших оселях, мудрості і натхнення у справах. Нехай мир та спокій запанують у кожній українській родині, а достойне майбутнє окриляє всіх нас на нові звершення. Щасливої вам долі у рідному місті.

Альбом: Привітання Білицького міського голови Олександра Заварзіна

з Днем незалежності України.
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/83 | Переглядів: 162Дата публікації: 17:09 19.08.2016

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!