Привітання Білицького міського голови Олександра Заварзіна з Днем незалежності України.
Привітання Білицького міського голови Олександра Заварзіна

з Днем незалежності України.

Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди великого державного свята – Дня Незалежності України!

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Найбільше багатство нашого міста – це його мешканці: щирі та працьовиті. Всі здобутки і позитивні зміни у місті відбуваються завдяки вашій щоденній напруженій праці. Я вдячний вам за все те добре, що ви зробили і робите для рідного міста. У свою чергу, і міська влада наполегливо спрямовує зусилля на те, щоб життя у нашому місті ставало комфортнішим і сучаснішим. Мені дуже хочеться, щоб ми з вами зберегли таке порозуміння, взаємну повагу і підтримку для подальшого розвитку нашого міста. Щиро вдячний всім біличанам і водянцям, які небайдужі до долі рідного міста і селища.

Від імені депутатського корпусу міської ради, виконавчого комітету ще раз хочу привітати всіх Вас із 25 – річницею незалежності України.

Щиро зичу вам, шановна громадо, у ці святкові дні, стабільності та процвітання, міцного здоров’я, достатку і злагоди у ваших оселях, мудрості і натхнення у справах. Нехай мир та спокій запанують у кожній українській родині, а достойне майбутнє окриляє всіх нас на нові звершення. Щасливої вам долі у рідному місті.

Альбом: Привітання Білицького міського голови Олександра Заварзіна

з Днем незалежності України.
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/83 | Переглядів: 195Дата публікації: 17:09 19.08.2016

Подій не заплановано