Привітання Білицького міського голови Олександра Заварзіна з професійним святом працівників вугільної промисловості України – Днем шахтаря!

Кожну останню неділю серпня в Україні традиційно вшановують людей, які своєю самовідданою працею творили і творять майбутнє нашої країни. Від чистого серця вітаю всіх працівників вугільної промисловості з професійним святом! День шахтаря — це свято мужніх людей. Професія шахтаря, є найбільш небезпечною серед інших «мирних» професій. Саме тому в Україні її вважають почесною і гідною справжніх чоловіків. Завдяки тому, що є люди і цілі династії, які обирають цей нелегкий труд, працює вугільна промисловість.Висловлюю щиру подяку працівникам вугільної промисловості. Бажаю миру, здоров’я, успіхів, впевненості у завтрашньому дні вашим сім’ям — матерям, дружинам і дітям, які завжди з нетерпінням чекають вашого повернення з шахти. Хай щастя і добро завжди супроводжують вас! Білицький міський голова О.Т.Заварзін

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/84 | Переглядів: 281Дата публікації: 17:13 19.08.2016

26.01.2018
14:00 - Засідання сесії Білицької міської ради Засідання сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 34 сесії Білицької міської ради
26 січня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах.
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

4. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради

5.. Про передачу у власність земельної ділянки Буйницькому П.А .Доповідає: Іванова Т.В.- секретар міської ради