Перше вересня

Перше вересня

Ось і продзвенів перший дзвоник який сповіщає дітей про початок навчального року! Ми в своєму садочку також відсвяткували це свято розвагою «Вовка в тридев’ятому царстві». Діти разом з Вовкою подорожували по казкам, відгадували загадки, співали пісні та грали в веселі ігри. Спочатку він зустрівся з царем, потім поспілкувався з Оленою Премудрою та Василисою Прекрасною,з Буратіно та Мальвіною вивчав Абетку, а злий Карабас намагався повернути їх до свого театру. Наприкінці свята Вовка допоміг Попелюшці впоратись зі складною роботою від злої мачухи і врятував її. Всі діти побажали герою успіхів у навчанні та попрощалися! Свято принесло дітям багато позитивних емоцій та радості.

Альбом: Перше вересня Альбом: Перше вересня Альбом: Перше вересня Альбом: Перше вересня Альбом: Перше вересня Альбом: Перше вересня Альбом: Перше вересня Альбом: Перше вересня Альбом: Перше вересня Альбом: Перше вересня
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/86 | Переглядів: 71Дата публікації: 14:36 01.09.2016

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)