Перше вересня

Перше вересня

Ось і продзвенів перший дзвоник який сповіщає дітей про початок навчального року! Ми в своєму садочку також відсвяткували це свято розвагою «Вовка в тридев’ятому царстві». Діти разом з Вовкою подорожували по казкам, відгадували загадки, співали пісні та грали в веселі ігри. Спочатку він зустрівся з царем, потім поспілкувався з Оленою Премудрою та Василисою Прекрасною,з Буратіно та Мальвіною вивчав Абетку, а злий Карабас намагався повернути їх до свого театру. Наприкінці свята Вовка допоміг Попелюшці впоратись зі складною роботою від злої мачухи і врятував її. Всі діти побажали герою успіхів у навчанні та попрощалися! Свято принесло дітям багато позитивних емоцій та радості.

Альбом: Перше вересня Альбом: Перше вересня Альбом: Перше вересня Альбом: Перше вересня Альбом: Перше вересня Альбом: Перше вересня Альбом: Перше вересня Альбом: Перше вересня Альбом: Перше вересня Альбом: Перше вересня
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/86 | Переглядів: 94Дата публікації: 14:36 01.09.2016

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!