Регіональний фестиваль шахтарської пісні «Черное золото Донбасса»

Регіональний фестиваль шахтарської пісні «Черное золото Донбасса»

Напередодні всенародного свята Донеччини – Дня шахтаря, у Палаці культури шахтоуправління «Покровське» відбувся щорічний Регіональний фестиваль шахтарської пісні «Черное золото Донбасса». У заході приймало участь близько двадцяти творчих колективів та солістів з міст Покровська, Селідова, Білицького, Українська, Покровського та Добропільського районів – юні та дорослі, початківці та досвідчені виконавці. Виконавську майстерність оцінювало журі під керівництвом заступника голови профкому ШУ «Покровське» Володимира Бредихіна, у склад якого ввійшли директор ПК ШУ «Покровське» Олена Хруцька, начальник відділу культури Покровської міськради Олена Олехнович, керівники та викладачи музичних шкіл.

Від Білицької музичної школи приймали участь: вокальний ансамбль “Melodi-mix” у складі Вероніки Безсмертної, Ганни Тіщенко та Ганни Охріменко, акордеоніст-віртуоз Максим Федорчук, як почесний гість фестивалю. Приємно відзначити, що до складу журі фестивалю була запрошена директор школи Корячко Тетяна Григорівна.

З гордістю треба відзначити що на сцені творчого дійства були колишні випускники нашої школи, які застосовують набуті знання у повсякденному житті – це Артем Краснопольський, Валентин Буганцев та Віктор Буганцев.

На завершення свята пісні були вручені дипломи фестивалю, а також подарунки та солодкі призи від трудового колективу ШУ «Покровське».

Обладателями дипломов Регионального фестиваля шахтерской песни «Черное золото Донбасса» в разных номинациях стали:

«Профессиональное исполнение» – вокальное трио «Melody-mix», город Белицкое, музыкальная школа №2;

«Почетный гость фестиваля» – Максим Федорчук, город Белицкое, музыкальная школа №2;

«Энергия голоса» – Валентин Буганцев, Добропольский район, Светловский дом народных традиций;

«Шахтерская душа» – Артем Краснопольский, город Белицкое, ДК шахты «Белицкая»;

«Оригинальная интерпретация» – Виктор Буганцев, Добропольский район, Светловский дом народных традиций;

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/87 | Переглядів: 147Дата публікації: 14:49 20.08.2016

Подій не заплановано