Регіональний фестиваль шахтарської пісні «Черное золото Донбасса»

Регіональний фестиваль шахтарської пісні «Черное золото Донбасса»

Напередодні всенародного свята Донеччини – Дня шахтаря, у Палаці культури шахтоуправління «Покровське» відбувся щорічний Регіональний фестиваль шахтарської пісні «Черное золото Донбасса». У заході приймало участь близько двадцяти творчих колективів та солістів з міст Покровська, Селідова, Білицького, Українська, Покровського та Добропільського районів – юні та дорослі, початківці та досвідчені виконавці. Виконавську майстерність оцінювало журі під керівництвом заступника голови профкому ШУ «Покровське» Володимира Бредихіна, у склад якого ввійшли директор ПК ШУ «Покровське» Олена Хруцька, начальник відділу культури Покровської міськради Олена Олехнович, керівники та викладачи музичних шкіл.

Від Білицької музичної школи приймали участь: вокальний ансамбль “Melodi-mix” у складі Вероніки Безсмертної, Ганни Тіщенко та Ганни Охріменко, акордеоніст-віртуоз Максим Федорчук, як почесний гість фестивалю. Приємно відзначити, що до складу журі фестивалю була запрошена директор школи Корячко Тетяна Григорівна.

З гордістю треба відзначити що на сцені творчого дійства були колишні випускники нашої школи, які застосовують набуті знання у повсякденному житті – це Артем Краснопольський, Валентин Буганцев та Віктор Буганцев.

На завершення свята пісні були вручені дипломи фестивалю, а також подарунки та солодкі призи від трудового колективу ШУ «Покровське».

Обладателями дипломов Регионального фестиваля шахтерской песни «Черное золото Донбасса» в разных номинациях стали:

«Профессиональное исполнение» – вокальное трио «Melody-mix», город Белицкое, музыкальная школа №2;

«Почетный гость фестиваля» – Максим Федорчук, город Белицкое, музыкальная школа №2;

«Энергия голоса» – Валентин Буганцев, Добропольский район, Светловский дом народных традиций;

«Шахтерская душа» – Артем Краснопольский, город Белицкое, ДК шахты «Белицкая»;

«Оригинальная интерпретация» – Виктор Буганцев, Добропольский район, Светловский дом народных традиций;

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/87 | Переглядів: 130Дата публікації: 14:49 20.08.2016

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)