МІЙ ЛЮБИМИЙ «СВІТЛЯЧОК»
МІЙ ЛЮБИМИЙ

«СВІТЛЯЧОК»

МІЙ ЛЮБИМИЙ «СВІТЛЯЧОК»

До свиданья детский сад!!!

Що це тут за свято у садку дитячім,

Квітів так багато, в квітнику неначе?

На велике свято всі зійшлися друзі:

Тут і мама, й тато у веселім крузі.

Ще такого свята не було ніколи -

Скоро йдуть малята перший раз до школи!

День чарівний, справжнє диво,

В залі усмішок багато,

В залі людно і красиво,

Бо у нас сьогодні свято!

Як швидко плине час ! Ось і стали дорослішими наші діти – час проводжати їх до школи . Сьогодні, справжній бал! Урочиста, яскрава зала, дівчата у бальних сукнях, елегантні  хлопчики, теплі слова, розмаїття  пісень і танців – все це веселе свято з присмаком суму! Радісно бачити усміхненні обличчя випускників та їх батьків та сумно розлучатися з дітками , які за ці роки стали вже рідними ! Тож бажаємо , щоб у кожного сьогоднішнього малюка в неминучому дорослому житті обов’язково  здійснилась дитяча мрія . Хай зустрічаються на вашому шляху тільки хороші люди, які допомагають вам.

Щасти Вам !

А , Вам , шановні батьки, бабусі, дідусі, велике спасибі за підтримку , за розуміння , за співпрацю.Адже ми разом з вами любили , виховували , навчали. І хочеться сказати , що наші діти , самі розумні , самі красиві , самі виховані . Частіше говоріть це своїм дітям і вони надалі такими будуть . Дякуємо Вам за ваших діток.

Альбом: МІЙ ЛЮБИМИЙ

«СВІТЛЯЧОК» Альбом: МІЙ ЛЮБИМИЙ

«СВІТЛЯЧОК»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/88 | Переглядів: 93Дата публікації: 15:20 27.07.2016

22.06.2018
14:00 - Засідання чергової 42 сесії Білицької міської ради 22 червня 2018 року Засідання чергової 42 сесії Білицької міської ради 22 червня 2018 року
Засідання позачергової 42 сесії Білицької міської ради
22 червня 2018 року

1. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Євстюніч Наталі Василівни
2. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії
3. Про стан боротьби зі злочинністю, забезпечення громадської безпеки та охорони громадського порядку на території Білицької міської ради .
Доповідає: Романенко Г.М.- заступник міського голови
4. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми економічного і
соціального розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2018 рік
5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/33-9 від 22.12.2017 „Про міський бюджет на 2018 рік”.
6. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах
7. Про план роботи міської ради на II півріччя 2017 року Доповідає: Іванова Т.В. – секретар міської ради
8. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Воротиленко Н.Т.
9. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Тахтарова І.В.
10. Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в новій редакції
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку і звітності
11. Про підтвердження у 2019 році дії рішень міської ради про затвердження Положень по місцевих податках та зборах зі змінами та доповненнями на території міста Білицьке та смт.Водянське
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку і звітності
12. Про затвердження Положення про податок на майно в частині плати за землю в новій редакції
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку і звітності
13. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади м.Білицьке
14. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М. Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку і звітності
15. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку і звітності
16. Про внесення змін до рішення міської ради № 7/33-4 від 22.12.2017 “Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2018 році”
Доповідає : Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому
17. Про внесення змін до рішення міської ради № 7/33-5 від 22.12.2017 року “Про умови оплати праці секретаря міської ради, заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету в 2018 році”
Доповідає : Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:Не визначено! Час проведення:22.06.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!