7 вересня 2016року вихованці дошкільного навчального закладу №16 «Берізка» завітали на екскурсію до Свято - Введенського храму с.Водянське , де нас радісно зустрів отець Павло. Він розповідав дітям про духовність, що з релігією в дитині формується порядність, вихованість, чемність, привітність. Тому дуже важливо щоб дитина збагачувала свій внутрішній світ. Отець Павло запропонував дітям подзвонити у дзвони, від чого діти були в захваті. Наприкінці екскурсії дітей пригостили солодощами. Малят переповнювали емоції, усім дуже все сподобалось і ми пообіцяли прийти ще!

Альбом: 7 вересня 2016року вихованці дошкільного навчального закладу №16 «Берізка» завітали на екскурсію до Свято - Введенського храму с.Водянське . Альбом: 7 вересня 2016року вихованці дошкільного навчального закладу №16 «Берізка» завітали на екскурсію до Свято - Введенського храму с.Водянське . Альбом: 7 вересня 2016року вихованці дошкільного навчального закладу №16 «Берізка» завітали на екскурсію до Свято - Введенського храму с.Водянське .
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/90 | Переглядів: 87Дата публікації: 15:35 09.09.2016

Подій не заплановано