7 вересня 2016року вихованці дошкільного навчального закладу №16 «Берізка» завітали на екскурсію до Свято - Введенського храму с.Водянське , де нас радісно зустрів отець Павло. Він розповідав дітям про духовність, що з релігією в дитині формується порядність, вихованість, чемність, привітність. Тому дуже важливо щоб дитина збагачувала свій внутрішній світ. Отець Павло запропонував дітям подзвонити у дзвони, від чого діти були в захваті. Наприкінці екскурсії дітей пригостили солодощами. Малят переповнювали емоції, усім дуже все сподобалось і ми пообіцяли прийти ще!

Альбом: 7 вересня 2016року вихованці дошкільного навчального закладу №16 «Берізка» завітали на екскурсію до Свято - Введенського храму с.Водянське . Альбом: 7 вересня 2016року вихованці дошкільного навчального закладу №16 «Берізка» завітали на екскурсію до Свято - Введенського храму с.Водянське . Альбом: 7 вересня 2016року вихованці дошкільного навчального закладу №16 «Берізка» завітали на екскурсію до Свято - Введенського храму с.Водянське .
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/90 | Переглядів: 81Дата публікації: 15:35 09.09.2016

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)