ПРИВІТАННЯ БІЛИЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ зАВАРЗІНА О.Т. З професійним святом – Днем ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ!
ПРИВІТАННЯ БІЛИЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ зАВАРЗІНА О.Т. З професійним святом –
Днем ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ!

Шановні рятівники, працівники та ветерани пожежної охорони!     Від щирого серця вітаю вас із професійним святом - Днем рятівника!

Шановні рятівники, працівники та ветерани пожежної охорони!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом - Днем рятівника!

На вас покладена надзвичайно почесна та відповідальна місія — охороняти безпеку та спокій мешканців нашого міста, адже немає нічого дорожчого ніж життя людини. «Запобігти. Врятувати. Допомогти» — це гасло найточніше характеризує ваші нелегкі будні.

Вас добре знають та шанують у нашому місті, віддають належне вашій мужності, професіоналізму та високим моральним якостям. На ваших плечах не тільки забезпечення технологічного і природного благополуччя міста, а й життя, здоров’я та долі багатьох біличан і водянців.

Щиро бажаю кожному з вас і вашим родинам міцного здоров’я, щастя і добра. Вірю, що ваші високі ділові якості, відданість присязі, честі й дорученій справі, помножені на знання та досвід, будуть і надалі спрямовані на достойне виконання відповідальних завдань в ім’я зміцнення нашої держави, рідного міста Білицьке.

Міський голова                                       О.Заварзін

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/91 | Переглядів: 88Дата публікації: 16:42 15.09.2016

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!