ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ  ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Шановні освітяни!

Щиро вітаю Вас з професійним святом! Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, навчаєте дітей пізнавати нове. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.
Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують.
Хай же на Вашому благородному шляху завжди супроводжують Вас успіхи. Хай щедрою буде до Вас доля, обминають життєві негаразди, а Ваші серця зігріває людська довіра та любов.
Здоров’я Вам, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління.

Білицький міський голова О.Заварзін

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/93 | Переглядів: 73Дата публікації: 13:37 29.09.2016

Подій не заплановано