День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку

День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку

Щиро вітаю вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку!

Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.

Дозвольте засвідчити Вам глибоку шану та повагу за активну життєву позицію, участь у громадському житті та патріотичному вихованні молоді.

Ми пам’ятаємо про свій невідплатний борг перед Вами і  спрямовуємо всі зусилля для збереження і примноження Ваших досягнень.

Висловлюю щиру повагу та глибоку вдячність Вам, шановні наші пенсіонери, ветерани, за високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність.
     Бажаю вам довгі-довгі роки прожити здоровими, щасливими у злагоді, повазі і любові!

З повагою, міський голова

О.Заварзін

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/94 | Переглядів: 99Дата публікації: 13:40 29.09.2016

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!