День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку

День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку

Щиро вітаю вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку!

Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.

Дозвольте засвідчити Вам глибоку шану та повагу за активну життєву позицію, участь у громадському житті та патріотичному вихованні молоді.

Ми пам’ятаємо про свій невідплатний борг перед Вами і  спрямовуємо всі зусилля для збереження і примноження Ваших досягнень.

Висловлюю щиру повагу та глибоку вдячність Вам, шановні наші пенсіонери, ветерани, за високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність.
     Бажаю вам довгі-довгі роки прожити здоровими, щасливими у злагоді, повазі і любові!

З повагою, міський голова

О.Заварзін

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/94 | Переглядів: 85Дата публікації: 13:40 29.09.2016

20.12.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Білицьке та смт. Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Іванова Т.В.
2. Про проект бюджету на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
3. Про внесення змін до рішення № 89 від 23.12.2016 р.”Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2017 рік”
Доповідає : Мельник С.В.
4. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
5. Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвіних свят 2018 року.
Доповідає: Романенко Г.М. директор КП “БМПКтаВ”.
6. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у виді громадських робіт на 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
7. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
8. Про стан роботи із кадрами в виконкомі Білицької міської ради.
Доповідає: Мостицька К.О.
9. Про план роботи виконавчого комітету на 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мостицька К.О.
10. Про план роботи виконавчого комітету на 1 квартал 2017 року.
11.Про затвердження номенклатури справ виконкому Білицької міської
ради на 2018 рік.
12. Житлові питання.
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:20.12.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)