День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку

День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку

Щиро вітаю вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку!

Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.

Дозвольте засвідчити Вам глибоку шану та повагу за активну життєву позицію, участь у громадському житті та патріотичному вихованні молоді.

Ми пам’ятаємо про свій невідплатний борг перед Вами і  спрямовуємо всі зусилля для збереження і примноження Ваших досягнень.

Висловлюю щиру повагу та глибоку вдячність Вам, шановні наші пенсіонери, ветерани, за високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність.
     Бажаю вам довгі-довгі роки прожити здоровими, щасливими у злагоді, повазі і любові!

З повагою, міський голова

О.Заварзін

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/94 | Переглядів: 81Дата публікації: 13:40 29.09.2016

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017