ОГОЛОШЕНО КОНКУРС!

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС!

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БІЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ оголошує конкурси на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

БІЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

оголошує конкурси

на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Спеціаліст виконавчого комітету (з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб в Україні)

Основні професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів: наявність громадянства України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра; досконале володіння державною мовою, стаж роботи на посадах спеціалістів І або ІІ категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом не менше 2 років в інших сферах управління. Кандидати повинні мати системні знання в області чинного законодавства, зокрема: Конституції України, державної служби, антикорупційного законодавства та у сферах громадянства, паспортизації та реєстрації; навички ділового спілкування, роботи з комп’ютерною технікою на рівні користувача.

Спеціаліст виконавчого комітету (з питань земельних, економічних відносин, проектів, житлового господарства, комп’ютерізації)

Основні професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів: наявність громадянства України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра; досконале володіння державною мовою, стаж роботи на посадах спеціалістів І або ІІ категорії не менше 1 року, або стаж роботи за фахом не менше 2 років в інших сферах управління. Кандидати повинні мати системні знання в області чинного законодавства, зокрема: Конституції України, державної служби, знання основ маркетингу, державного управління, економіки, фінансів, менеджменту, антикорупційного законодавства, досвід роботи з бюджетними програмами та реєстрами, мати навички ділового спілкування, досконале володіння ПК.

Необхідні документи: заява на ім’я голови конкурсної комісії, особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, копія паспорта, ідентифікаційного номера, військового квитка (за наявності), декларація про майно за , доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік, 2 фотокартки розміром 4х6, медична довідка про стан здоров'я, письмова згода на проведення спеціальної перевірки.

Термін подачі документів: 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Іспит складається державною мовою письмово на знання Конституції України, законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про засади запобігання і протидії корупції”, “Про Державний реєстр виборців”

“Про захист персональних даних” та інших законодавчих актів України

Довідки за адресою:  м.Білицьке,вул. Миру, буд. 20, 2 поверх, тел. 6-24-05

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/95 | Переглядів: 98Дата публікації: 15:36 03.10.2016

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!