ОГОЛОШЕНО КОНКУРС!

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС!

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БІЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ оголошує конкурси на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

БІЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

оголошує конкурси

на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Спеціаліст виконавчого комітету (з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб в Україні)

Основні професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів: наявність громадянства України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра; досконале володіння державною мовою, стаж роботи на посадах спеціалістів І або ІІ категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом не менше 2 років в інших сферах управління. Кандидати повинні мати системні знання в області чинного законодавства, зокрема: Конституції України, державної служби, антикорупційного законодавства та у сферах громадянства, паспортизації та реєстрації; навички ділового спілкування, роботи з комп’ютерною технікою на рівні користувача.

Спеціаліст виконавчого комітету (з питань земельних, економічних відносин, проектів, житлового господарства, комп’ютерізації)

Основні професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів: наявність громадянства України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра; досконале володіння державною мовою, стаж роботи на посадах спеціалістів І або ІІ категорії не менше 1 року, або стаж роботи за фахом не менше 2 років в інших сферах управління. Кандидати повинні мати системні знання в області чинного законодавства, зокрема: Конституції України, державної служби, знання основ маркетингу, державного управління, економіки, фінансів, менеджменту, антикорупційного законодавства, досвід роботи з бюджетними програмами та реєстрами, мати навички ділового спілкування, досконале володіння ПК.

Необхідні документи: заява на ім’я голови конкурсної комісії, особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, копія паспорта, ідентифікаційного номера, військового квитка (за наявності), декларація про майно за , доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік, 2 фотокартки розміром 4х6, медична довідка про стан здоров'я, письмова згода на проведення спеціальної перевірки.

Термін подачі документів: 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Іспит складається державною мовою письмово на знання Конституції України, законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про засади запобігання і протидії корупції”, “Про Державний реєстр виборців”

“Про захист персональних даних” та інших законодавчих актів України

Довідки за адресою:  м.Білицьке,вул. Миру, буд. 20, 2 поверх, тел. 6-24-05

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/95 | Переглядів: 119Дата публікації: 15:36 03.10.2016

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!