ОГОЛОШЕНО КОНКУРС!

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС!

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БІЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ оголошує конкурси на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

БІЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

оголошує конкурси

на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Спеціаліст виконавчого комітету (з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб в Україні)

Основні професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів: наявність громадянства України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра; досконале володіння державною мовою, стаж роботи на посадах спеціалістів І або ІІ категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом не менше 2 років в інших сферах управління. Кандидати повинні мати системні знання в області чинного законодавства, зокрема: Конституції України, державної служби, антикорупційного законодавства та у сферах громадянства, паспортизації та реєстрації; навички ділового спілкування, роботи з комп’ютерною технікою на рівні користувача.

Спеціаліст виконавчого комітету (з питань земельних, економічних відносин, проектів, житлового господарства, комп’ютерізації)

Основні професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів: наявність громадянства України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра; досконале володіння державною мовою, стаж роботи на посадах спеціалістів І або ІІ категорії не менше 1 року, або стаж роботи за фахом не менше 2 років в інших сферах управління. Кандидати повинні мати системні знання в області чинного законодавства, зокрема: Конституції України, державної служби, знання основ маркетингу, державного управління, економіки, фінансів, менеджменту, антикорупційного законодавства, досвід роботи з бюджетними програмами та реєстрами, мати навички ділового спілкування, досконале володіння ПК.

Необхідні документи: заява на ім’я голови конкурсної комісії, особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, копія паспорта, ідентифікаційного номера, військового квитка (за наявності), декларація про майно за , доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік, 2 фотокартки розміром 4х6, медична довідка про стан здоров'я, письмова згода на проведення спеціальної перевірки.

Термін подачі документів: 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Іспит складається державною мовою письмово на знання Конституції України, законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про засади запобігання і протидії корупції”, “Про Державний реєстр виборців”

“Про захист персональних даних” та інших законодавчих актів України

Довідки за адресою:  м.Білицьке,вул. Миру, буд. 20, 2 поверх, тел. 6-24-05

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/95 | Переглядів: 101Дата публікації: 15:36 03.10.2016

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)