Тиждень дошкілля ДНЗ № 16

Тиждень дошкілля ДНЗ № 16

В дошкільному навчальному закладі №16 «Берізка» з 26.09. по 30.09.2016 року пройшов «Тиждень дошкілля». Тиждень дошкілля - це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості. Кожен день мав свій настрій. В садочку було проведенно: театралізовані вистави, колективні малювання та аплікації нетрадиційними техниками.

28.09. пройшов день відкритих дверей. Зранку до дітей різновікової групи «Сонечко» завітала бабуся, разом з якою діти виготовляли солодке печиво та фруктовий салат. Діти молодшої групи «Дзвіночки» ліпили український народний символ – калину. Ввечері до дошкільників в гості прийшли школярі ЗОШ №11, вони спільно з дорослими виготовили чарівне дерево.

На спортивному святі малята змагалися в силі, спритності та швидкості. Естафети: «Напої коня», «Перенеси м’яч», «Хто швидше скупається», рухливі ігри показали що діти не тільки спритні а й розумні. А музичний супровід та гарні солодкі призи зробили свято захопливим і приємним.

Педагоги нашого закладу щодня своєю невтомною працею, творчими успіхами, педагогічними здобутками доводять батькам, колегам, що вони гідні пошани за свій професіоналізм та рівень педагогічної компетентності.

Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/96 | Переглядів: 143Дата публікації: 13:18 05.10.2016

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!