Тиждень дошкілля ДНЗ № 16

Тиждень дошкілля ДНЗ № 16

В дошкільному навчальному закладі №16 «Берізка» з 26.09. по 30.09.2016 року пройшов «Тиждень дошкілля». Тиждень дошкілля - це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості. Кожен день мав свій настрій. В садочку було проведенно: театралізовані вистави, колективні малювання та аплікації нетрадиційними техниками.

28.09. пройшов день відкритих дверей. Зранку до дітей різновікової групи «Сонечко» завітала бабуся, разом з якою діти виготовляли солодке печиво та фруктовий салат. Діти молодшої групи «Дзвіночки» ліпили український народний символ – калину. Ввечері до дошкільників в гості прийшли школярі ЗОШ №11, вони спільно з дорослими виготовили чарівне дерево.

На спортивному святі малята змагалися в силі, спритності та швидкості. Естафети: «Напої коня», «Перенеси м’яч», «Хто швидше скупається», рухливі ігри показали що діти не тільки спритні а й розумні. А музичний супровід та гарні солодкі призи зробили свято захопливим і приємним.

Педагоги нашого закладу щодня своєю невтомною працею, творчими успіхами, педагогічними здобутками доводять батькам, колегам, що вони гідні пошани за свій професіоналізм та рівень педагогічної компетентності.

Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/96 | Переглядів: 119Дата публікації: 13:18 05.10.2016

Подій не заплановано