Тиждень дошкілля ДНЗ № 16

Тиждень дошкілля ДНЗ № 16

В дошкільному навчальному закладі №16 «Берізка» з 26.09. по 30.09.2016 року пройшов «Тиждень дошкілля». Тиждень дошкілля - це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості. Кожен день мав свій настрій. В садочку було проведенно: театралізовані вистави, колективні малювання та аплікації нетрадиційними техниками.

28.09. пройшов день відкритих дверей. Зранку до дітей різновікової групи «Сонечко» завітала бабуся, разом з якою діти виготовляли солодке печиво та фруктовий салат. Діти молодшої групи «Дзвіночки» ліпили український народний символ – калину. Ввечері до дошкільників в гості прийшли школярі ЗОШ №11, вони спільно з дорослими виготовили чарівне дерево.

На спортивному святі малята змагалися в силі, спритності та швидкості. Естафети: «Напої коня», «Перенеси м’яч», «Хто швидше скупається», рухливі ігри показали що діти не тільки спритні а й розумні. А музичний супровід та гарні солодкі призи зробили свято захопливим і приємним.

Педагоги нашого закладу щодня своєю невтомною працею, творчими успіхами, педагогічними здобутками доводять батькам, колегам, що вони гідні пошани за свій професіоналізм та рівень педагогічної компетентності.

Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля Альбом: Тиждень дошкілля
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/96 | Переглядів: 99Дата публікації: 13:18 05.10.2016

28.07.2017
14:00 - Засідання чергової сесії Білицької міської ради Засідання чергової сесії Білицької міської ради
Засідання чергової 27 сесії Білицької міської ради
липня 2017 року

1.Про стан роботи комунальних підприємств міста по вивезенню твердих побутових відходів
Доповідає: Романенко Г.М. – заступник міського голови

2. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Білицьке і смт.Водянське за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

4. Про затвердження звіту „Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року”.

5. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

6. Про внесення доповнень до рішення Білицької міської ради від 23.12.2016 № 7/20-9 «Про умови оплати праці Білицького міського голови в 2017 році»

7. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

8. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

9. Про дострокове припинення повноважень депутата Білицької міської ради Чалої Г.І.

10. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Прокопов П.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

11. Про надання в оренду нежитлового приміщення виробничої бази, основних засобів та необоротних активів ФОП Солопієва Н.П. у зв’язку із закінченням строку договору оренди.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Казанчук О.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ловіна І.О.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території ДНЗ «Білицький професійний ліцей» за адресою: м.Білицьке, вул.Харківська буд.22.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

15. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькому Д.В.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

16. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки Кеді К.П.
Доповідає: Барковська О.О. – спеціаліст відділу обліку та звітності

Організатор:Не визначено! Час проведення:28.07.2017 14:00 Місце проведення:Не визначено!